gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman 2011 Sevgiye Zaman Ver Albümü

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

Rafet El Roman 2011 albümü, Rafet El Roman, 2011, sevgiye zaman ver, en yeni şarkıları ve sözleri aradığınız herşey burda meleklerim...

Rafet El Roman deyince akan sular duruyor tam bir aşk adamı şarkılarıylada bunu anlıyoruz zaten hem sepatikliği hem farklı yorumu şarkılarının dilden dile dolaşmasını sağlıyor bu çıkardığı albümde eminim tüm dinleyenleri tarafından dillere düşücek şarkılarla dolu sizler için meleklerim en güzel şarkılar.

3 yıldan aradan sonra yeni çıkaracağı albüm için çok heyecanlı olduğunu ifade eden Rafet El Roman, Yine romantik, melodik, güzel şarkılar ve ağır sözlü şarkıların yer aldığı albümüyle biz müzik severlerle buluştu.

Rafet El Roman: İddialı dört şarkım var. İddialı nedir deyince, tamamen on numara bir hitten bahsetmiyorum ama bir şarkı ilk dinlendiğinde hemen zihinlere, yüreklere, dillere düşüyorsa ben o şarkıya iyi bir şarkı diyorum.

ALBÜMDEKİ PARÇALAR

1.YANILDIM
    2.GÜLE GÜLE SEVGİLİM
    3.DİRENİYORUM
    4.SEN SEN
    5.YANIMDA KAL
    6.SEN BENİMSİN DEMEK NE GÜZEL
    7.AYRILIKTAN BANA SÖZ ETME
    8.TÜKENDİĞİNCE
    9.SEVEN BİLİR
    10.EBEDİ SEVGİLİ

http://www.meleklermekani.com/yerli...zaman-ver-albumundeki-sarkilarin-sozleri.html

Son düzenleme: 8 Ağustos 2011
  2. jupiter

jupiter Forum Okuru

diger sarkilarini dinlemedim ama direniyorum sarkisini cok dinliyorum..helede bu zamanlarimda..eski sarkilarinda da kendimi buldugum cok parcasi var...erkek ama ii anlatiyor dertlerimizi...:D:D
    mesela bugün anladim sarkisini hergün dinliyorum sonra yine sabir küpüme bürünüyorum esimin bir hareketi ve davranisiyla tekrar dinliyorum...

Rafet El Roman 2011 Sevgiye Zaman Ver Albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Bir Damla Sevgi

Rafet El Roman - Bir Damla Sevgi

BİR DAMLA SEVGİ ben nerde yanlış yaptım seviyorsundur sandım bir damla sevgi için sana yalvardım yakardım yanlış yaptım seviyorsundur sandım bir damla sevgi için sana yalvardım yakardım olmadııı.... umutlar bitti bir anda tükendi sonunda yoruldum bitiyormuş sevgiler aahh aldandım olmaz biliyorum artık sevemezsin eskisi gibi yine geçen her günümde kahroldum aahh harcandım... çağırırsam...
  2. Rafet El Roman Bir Roman Gibi Albümü 2008 - Albüm Tanıtımı

Rafet El Roman Bir Roman Gibi Albümü 2008 - Albüm Tanıtımı

Rafet El Roman Bir Roman Gibi Albümü 2008 - Albüm Tanıtımı Slow müzik denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan ve bu alanda pop müziğinin en değerli temsilcilerinden olan Rafet El Roman iki yıl gibi uzun bir aradan sonra Bir Roman Gibi albümüyle tekrar sevenleriyle buluşuyor. Yaptığı slow müziklerle gönüllerde taht kuran Rafet El Roman bu albümde çıkış parçası olarak “Sevdim ama sonu...
  3. Rafet El Roman - Sevgiye Zaman Ver

Rafet El Roman - Sevgiye Zaman Ver

Rafet el roman, albümü, yeni şarkıları, 2011 albümü, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım. Rafet El Roman'ın yeni albümü sizlerle melekler :) Sanatçi: Rafet El Roman Albüm Adi: Sevgiye Zaman Ver Türü: Pop Yayin Tarihi: 2011 Kalitesi: 128 kbps Dosya Boyutu: 53.58 MB Albümdeki Eserler 01. Seven Bilir 02. Tükendiğince 03. Direniyorum 04. Yanıldım 05....
  4. Rafet El Roman 2011 Sevgiye Zaman Ver Albümündeki Şarkıların Sözleri

Rafet El Roman 2011 Sevgiye Zaman Ver Albümündeki Şarkıların Sözleri

Rafet El Roman, 2011, Sevgiye Zaman Ver, Albümündeki Şarkıların Sözleri, şarkı sözleri aradığınız herşey burada meleklerim...ve geldik o güzel şarkıların o anlamlı biraz hüzünlü, biraz romantik, biraz ayrılık içerikli sözlerine. Rafet El Roman - Seven Bilir Bir martı süzülür enginlere Sorarım sevgilim nerede diye Dolu gözlerim bakıyorum göklere Bir şarkı düşer ah dillere Diliyorum ki sen ve...
  5. Rafet El Roman Yadigar Albüm Tanıtımı 2013

Rafet El Roman Yadigar Albüm Tanıtımı 2013

rafet el roman yadigar albümü rafet el roman yadigar albümü Sevgili melekler, sevilen sanatçı Rafet El Roman yepyeni albümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. "Yadigar" adını verdiği albümde 10 şarkı bulunuyor. Sanatçı yeni albümünde Barış Manço klasiklerinden "Can Bedenden Çıkmayınca" ve Ülkü Aker'in sözlerini yazdığı "İstersen" adlı şarkıları coverlayan...

Sayfayı Paylaş