gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman - Elimde Değil

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gözlerin sözlerinden baska şeyler söylüyor Git artık gideceksen bu aşk burada biter Sonu yoktu diyenler şimdi haklı çıktılar
    Bizi çekemeyenler şimdi mutlu oldular
    Sıkıldı ruhum haykırmak istiyorum
    Ne olursa olsun ah gönlümde kalacaksın

Elimde değil hala seviyorum
    Elimde değil unutamıyorum
    Elimde değil unutamıyorum
    Daraldı içim haykırmak istiyorum
    Ne olursa olsun sevgilim kalacaksın

Aklım ermıyor affet nasıl bır hıkaye Bu
    Daha dun sevgiliydık bugun iki yabancı
    Sonu yoktu diyenler haklımı çıkacaktı?
    Bizi çekemeyenler yoksa dostlar mı yaktı?
    Sıkıldı ruhum haykırmak istiyorum
    Ne olursa olsun ah gönlümde kalacaksın

Elimde değil hala unutamıyorum
    Elimde değil hala saeviyorum
    Elimde değil hala unutamıyorum
    Daraldı içim hatkırmak istiyorum
    Ne olursa olsun sevgilim kalacaksın

Rafet El Roman - Elimde Değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet dizi oyuncusu oluyor

Rafet dizi oyuncusu oluyor

Kemal Sunal, Metin Akpınar ve Meltem Cumbul’la başrolünü paylaştığı "Propaganda" filminde oynayan Rafet El Roman da sonunda dizi oyuncuları kervanına katıldı. Genç şarkıcı, çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak "Senin Uğruna" adlı bir dizide başrol oynayacak. Yönetmenliğini Cem Akyoldaş’ın üstleneceği dizide Rafet El Roman, ailevi nedenlerle üniversite öğrenimini yarıda...
  2. ingilizce roman

ingilizce roman

ingilizce romanlar ingilizce roman tanıtımı roman e önerileri ingilizce roman önerebilecek olan var mı? şimdiden teşekkürler.
  3. Romanın Kuruluşu

Romanın Kuruluşu

Aeneas soyundan gelen Rhea Silvia (Ilia) ile Mars'ın iki ikiz çocuğu doğar. Amcaları kral Amulius çocukların ileride kendi tahtına göz koyabileceğini düşünmektedir. Bu nedenle Rhea Silvia'yı öldürür. Bebekleri ise boş bir tekneye bindirerek taşmak üzere olan Tiber nehrine bırakır. Nehrin taşması ile tekne karaya vurur ve parçalanır. Dişi bir kurt bebekleri bulur. Ve onları sütü ile beslemeye...
  4. Rafet sürpriz yapacak

Rafet sürpriz yapacak

ünlü şarkıcı Rafet El Roman karmakarışık olan aile ilişkileriyle gündemde olan eski eşi Tuğba Altıntop ile sürekli kavga eden şarkıcı evlilik hazırlıkları içerisindeymiş......... BİR YIL SONRA DÜĞÜN! RAFET EL ROMAN, ÖNÜMÜZDEKİ YIL NİKÂH MASASINA OTURACAĞINI SÖYLEDİ.. “Beş yıldan beri birlikte olduğum kadınla önümüzdeki yıl evleneceğim. Birlikte olduğum kişinin kim olduğunu, evleneceğim gün...
  5. Roman yaziyoruz :)(:

Roman yaziyoruz :)(:

Sevgili Melekler, yeni oyunumuzda tüm Melekler Mekani sakinleri olarak hep beraber bir Roman yazacagiz. Herkes bir önceki üyenin cümlesinin devamini getirecek. DIKKAT cümleler birbirine uygun olsun lütfen...ben basliyorum...

Sayfayı Paylaş