gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman - Hop Vatandaş

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Zampara Nuri, İmam Mustafa Deli Remzi, kel Niyazi Parti kurmuşlar
    Köy şehir gezip, atıp tutmuşlar
    Bizi seçin bize verin
    Görün demişler
    Köprü yapacaz yollar yapacaz
    İş verecez daha neler...

Al vatandaş, tut vatandaş
    Yut vatandaş yut

Gel vatandaş, ver vatandaş
    Seç vatandaş seç
    Koş vatandaş dur vatandaş
    Hop vatandaş hop
    Köprü yapacaz yollar yapacaz
    İş verecez daha neler...

Rafet El Roman - Hop Vatandaş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Yanarım

Rafet El Roman - Yanarım

daha once yasananlar ne kadar bosmus seni gorunce anladım basıma kaynar sular dokuldu birden seni gec gordugume yanarım acıldı bak gemiler denizin ortasında ne hossun kumsallar seninle guzel sana doyamazsam yanarım acıldı bak gemiler denizin ortasında ne hossun yasamak seninle guzel beni anlamazsan yanarım daha once yasananlar ne kadar bosmus seni bulunca anladım bugunu yasamanın sevinci...
  2. Rafet El Roman - Şanslıyım

Rafet El Roman - Şanslıyım

Hayat bir mucize yaşayan bilir bunu Hayat bir bilmece sorularla dokulu Hayat bir zor yarı yenilir yada yenersin Bazen bir kumarmış kazanıp kaybedersin Hayat bir felsefe karışır beynin döner Deliren dahilerde çoktan pes ettiler Labarabbapbabaraba Geç bunlar palavra Sen gel keyfine bak hayat yaşamak Bu gece çok şanslıyım Hem kumarda hem aşkta Bu gece heyecanlıyım Param var hem...
  3. Rafet El Roman - Elbet

Rafet El Roman - Elbet

Seninle ben bu yollara Bilinmeyen diyarlara Seninle biz ne günlere Yürek koyup gönül verdik Seninle ben bu yollara Bilinmeyen diyarlara Seninle biz ne günlere Boyun eğip sitem ettik Yakar yıkar bu ayrılık Demez günah demez yazık Büyüttüğün aşk bu zahmet Kime nasip kime kısmet Sürüp gider zaman geçer Sormaz demez gönül neyler Heba olur bu can beden Dayanır elbet... Sevilmeden ellere...
  4. Rafet El Roman - Bulmaca

Rafet El Roman - Bulmaca

japonla Papaz ellerinde makas Arapla Macar ceplerinde dolar Nedir bu durum, nasıl bir oyun Hayat bir yarış, hayat bir kumar Bil bakalım ney bu, bul bakalım ney ha Bil bakalım ney bu, bul bakalım ney Bile bile bu kadar mı bildin vah Bula bula bu kadar mı buldun Yazı tura ata ata deniyelim mi Yoksa kara kara düşünelim mi Bulmaca bulmaca bulmaca bulmaca Japon sabırlı Papaz sinirli Macar çok...
  5. Rafet El Roman - Affetmem

Rafet El Roman - Affetmem

Burada aşkımız sona eriyor İyi kötü günler burada bitiyor Seni ömür boyu unutmayacağım Her zaman seni hatırlayacağım Mecburen mi böyle sona erecekti Mecburen mi böyle bu aşk bitecekti Seni seviyorum nefret ediyorum Affetmem affetmem asla seni Ben istemedim aramız seninle böyle olsun Ben istemedim aşkımız seninle böyle bitsin Anlayamadık birbirimizi, katlanamadık birbirimize Bilmedik...

Sayfayı Paylaş