gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rafet El Roman Hürrem Yüzünden Sevgilisiyle Ayrıldı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rafet el romanın sevgilisi rafet el roman hürrem rafet el roman sevgilisiyle ayrıldı, hürrem ayrılığa sebep oldu, meryem uzerli ve rafet el roman, dedikodular, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultanı Meryem Uzerli,Rafet El Roman'ın bir süredir aralarının soğuk olduğu sevgilisiyle ayrılmalarına sebep oldu.Haber aynen şöyle;

TNT’de her hafta farklı bir ünlünün sunduğu “Kırmızı Halı”nın dün akşamki konuk sunucusu Rafet El Roman’dı…

Programda Beyaz Şov’a katılan Meryem Uzerli’nin ünlü şovmenle “sarıldığı” anların gösterildiği kasetin ardından Rafet El Roman canlı yayında bir açıklama yaptı…

Hürrem’e sarıldığı için Beyaz’ı kıskandığını ifade eden Rafet El Roman, “Beyaz’ı çok kıskandım. Meryem Uzerli’yle yıllarca Almanya’da aynı havayı solumuşuz. Nasıl denk gelmedik inanamıyorum.” dedi… Rafet El Roman ardından kendisi gibi Almanya’da büyüyen Meryem Uzerli’ye hitaben aynı konuşmayı Almanca olarak tekrarladı…

Rafet El Roman’ın dün akşam “Kırmızı Halı”nın canlı yayınında yaptığı bu açıklamalar, ünlü popçunun sevgilisi Ceren Kalpakaslan’la arasının açılmasına sebep oldu. Rafet El Roman’ın Meryem Uzerli’yle ilgili sözlerinden dolayı rahatsız olan Ceren Kalpakaslan sıkıntısını dile getirdi… Bir süredir aralarında bazı problemler olduğu öğrenilen çift, bugün akşam saatlerinde aldıkları ortak kararla yollarını ayırdı!..
    uçankuş

Rafet El Roman Hürrem Yüzünden Sevgilisiyle Ayrıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Sürgün

Rafet El Roman - Sürgün

dur durak bilmez bu gönül koşar peşinden ah bir ömür son demindeyken hayatın neden bu sürgün bilirim seni sevdim zamansız sen sabırsız ben bir arsız hiç utanmadık inan seninle sevişirken gel yalan yok ki içimde sen tanımadın mı onca sene düşlerimden kalktım hep sana uyandım sadece ben yar kendimi bildim bileli bir sana aşık sana deli seninle açtım bu gözleri seninle kaparım ancak
  2. Rafet El Roman - Nerdesin

Rafet El Roman - Nerdesin

Bak bir yaz daha geçti Son kuşlar geçti gitti, nerdesin? Biraz hasret biraz gayret Belki yarın belki bugün, bekledim Bir bilsen neler neler Neler feda eder bu gönlüm senin için Sensiz her şey anlamsız Her şey basit kolay değersiz, bir bilsen Ama gelirsin, sonbahar güneşinde Çıkarız dağlara, uzanır kırlara Uyur bir gölgede, seyreder bulutları Okşarım saçından, koklarım teninden Ah, nerdesin?...
  3. Rafet El Roman - Leyla

Rafet El Roman - Leyla

Yine mi bela yine mi bela Nedir çektiğimiz Bize bu ceza bize bu ceza Ağır ey Tanrım Bize de bir sanş bize de bir sanş Tanı ey kaderim Fazla yaşamam fazla yaşamam Ah şu gençliğim... Leyla... Leyla Uyusam dizlerinde dalsam rüyalara Sen gideli Leylam karardı dünyam Hiç yaşamadım bir şey anlamadım Sen gideli Leylam karardı dünyam Hiç yaşamadım bir şey anlamadım Leyla... Leyla Sarılsam sana canım...
  4. Rafet El Roman - Affetmem

Rafet El Roman - Affetmem

Burada aşkımız sona eriyor İyi kötü günler burada bitiyor Seni ömür boyu unutmayacağım Her zaman seni hatırlayacağım Mecburen mi böyle sona erecekti Mecburen mi böyle bu aşk bitecekti Seni seviyorum nefret ediyorum Affetmem affetmem asla seni Ben istemedim aramız seninle böyle olsun Ben istemedim aşkımız seninle böyle bitsin Anlayamadık birbirimizi, katlanamadık birbirimize Bilmedik...
  5. Rafet El Roman yeni klibini sevgilisiyle çekti

Rafet El Roman yeni klibini sevgilisiyle çekti

rafet el roman yeni sevgilisi rafet el roman son klibi venedik romanın sevgilisi venedik klibi rafet el roman, yeni klibi, sevgilisi, sevgilisiyle çektiği kilbi, son klibi, yeni albüm, sevgilisi kim, yeni albümü sevgiye zaman ver, sevgiye zaman ver, direniyorum şarkısı, direniyorum şarkısı klibi Uzun zamandır sessilzliği ikoruyan güçlü yorumcu Rafetl El Roman yeni albümünün klibini çekti ve...

Sayfayı Paylaş