gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rafet El Roman kimle evleniyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rafet el roman evleniyor diye duydum doğru mu ? Bir de kimle evleniyor ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Ünlü organizatör Atilla kaplakarslan'ın kızı ile Rafet el Roman evlillik yolunda. İlişkileri, tartışmaları, barışmaları uzun süre magazin gündeminde olan Ceren kaplakarslan-Rafet El Roman çifti evlilik hazırlıklarında.

Aralarındaki 21 yaş farktan dolayı Özellikle Ceren'in babası Atilla Kaplakarslan'ın tepkisiyle karşılaşan çift bundan sonra daha rahat edecek. Geçtiğimiz günlerde bir gazeteye röportaj veren Atilla Bey kızı ile Rafet El Roman'ın ilişkisini değerlendirmiş ve ilişkilerinde çok ciddiler. Bana bundan böyle saygı duymak düşer demiş.

Ceren ile yakında evlenmeyi düşünen El Roman mustakbel gelin adayını önümüzdeki hafta Almanya'daki ailesiyle tanıştıracak.

Rafet El Roman kimle evleniyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman biyografisi

Rafet El Roman biyografisi

Rafet El Roman 25 Ağustos 1968 tarihinde Edirne`de doğdu. 1970 yılında ailesi Almanya`ya işçi olarak gitti. Rafet 7 yaşına kadar Uzunköprü Ömer bey Köyü`nde anneannesi ile birlikte yaşadı. İlkokul 1. sınıfı köyde okuduktan sonra Almanya`ya ailesinin yanına gitti. Öğrenimini Almanya`da tamamladı. 16 yaşında ilk söz ve bestelerini yazmaya başladı. 17 yaşında Midnight Entertaintment film...
  2. Rafet El Roman - Eyvah

Rafet El Roman - Eyvah

Gönlümün kapısı kapalıydı Gelip geçici aşklardan usandı Bir daha asla sevemem sandım Seni yaşadıktan sonra yanıldım Güller ve laleler açıyordu Rengarenk kelebekler uçuyordu Yemyeşil çimenlerin üzerinde Kumrular gibi sevişirdik Eyvah Bu güzellik bu şirinlik senin mi O gülüşler öpücükler benim mi Eyvah Eyvah Seviyorum özlüyorum hala Gözlerimde tütüyor son sevdan Eyvah...
  3. Rafet el Roman resimleri

Rafet el Roman resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Rafet El Romanın oğlu

Rafet El Romanın oğlu

rafet el romanın oğlu edvan baray annesi sevgilisi resimleri haberleri burada arkadaşlar. İki kızının annesi Tuğba Altıntop'tan olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra, Almanya'da yaşayan Yeşim Eryıldırımla birliktelik yaşayan ve bu aşktan da bir oğlu olan Rafet El Roman'ın oğlu ilk defa görüntülendi Melek'lerim. Rafet El Roman’ın Tuğba Altıntop’tan boşandıktan sonra ilişki yaşadığı Yeşim...
  5. Rafet El Roman Sonunda Evleniyor!

Rafet El Roman Sonunda Evleniyor!

rafet el roman, rafet el roman eşi, rafet el roman sevgilisi Sevgili melekler, uzun süredir Ceren Kaplakarslan ile birlikte olan ünlü şarkıcı Rafet El Roman sonunda evleniyor. Daha önce iki kez ayrılan ve barışan çift, Almanya'da sade bir törenle imza atacaklar. Şu sıralar oturacakları eve karar vermeye çalışan çift, düğün tarihini ise belirledi. Roman ve Kaplakarslan, 16 Temmuz’da...

Sayfayı Paylaş