gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman - Sana da Kalmaz

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gönlüm senin esirin,kalbim senindir yar kalbim senindir. insaf eyle halsizim,beni gel dindir yar beni gel dindir. söyle nedir bu edalar,bu işve bu naz?
    gider bir gün bu güzellik sana da kalmaz...

yalnızım yalnız, yalnızım yalnız
    gel benim yarim ol zalim tükendi halim

söyle nedir bu edalar,bu işve bu naz?

dağlar yolu yamaçtır,başı dumandır yar yine dumandır.
    ayrılığın önünden,bana yamandır yar bana yamandır.

Rafet El Roman - Sana da Kalmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Şanslıyım

Rafet El Roman - Şanslıyım

Hayat bir mucize yaşayan bilir bunu Hayat bir bilmece sorularla dokulu Hayat bir zor yarı yenilir yada yenersin Bazen bir kumarmış kazanıp kaybedersin Hayat bir felsefe karışır beynin döner Deliren dahilerde çoktan pes ettiler Labarabbapbabaraba Geç bunlar palavra Sen gel keyfine bak hayat yaşamak Bu gece çok şanslıyım Hem kumarda hem aşkta Bu gece heyecanlıyım Param var hem...
  2. Rafet El Roman - Elbet

Rafet El Roman - Elbet

Seninle ben bu yollara Bilinmeyen diyarlara Seninle biz ne günlere Yürek koyup gönül verdik Seninle ben bu yollara Bilinmeyen diyarlara Seninle biz ne günlere Boyun eğip sitem ettik Yakar yıkar bu ayrılık Demez günah demez yazık Büyüttüğün aşk bu zahmet Kime nasip kime kısmet Sürüp gider zaman geçer Sormaz demez gönül neyler Heba olur bu can beden Dayanır elbet... Sevilmeden ellere...
  3. Rafet El Roman - Bulmaca

Rafet El Roman - Bulmaca

japonla Papaz ellerinde makas Arapla Macar ceplerinde dolar Nedir bu durum, nasıl bir oyun Hayat bir yarış, hayat bir kumar Bil bakalım ney bu, bul bakalım ney ha Bil bakalım ney bu, bul bakalım ney Bile bile bu kadar mı bildin vah Bula bula bu kadar mı buldun Yazı tura ata ata deniyelim mi Yoksa kara kara düşünelim mi Bulmaca bulmaca bulmaca bulmaca Japon sabırlı Papaz sinirli Macar çok...
  4. Rafet El Roman - Bir Damla Sevgi

Rafet El Roman - Bir Damla Sevgi

BİR DAMLA SEVGİ ben nerde yanlış yaptım seviyorsundur sandım bir damla sevgi için sana yalvardım yakardım yanlış yaptım seviyorsundur sandım bir damla sevgi için sana yalvardım yakardım olmadııı.... umutlar bitti bir anda tükendi sonunda yoruldum bitiyormuş sevgiler aahh aldandım olmaz biliyorum artık sevemezsin eskisi gibi yine geçen her günümde kahroldum aahh harcandım... çağırırsam...
  5. Rafet El Roman - Affetmem

Rafet El Roman - Affetmem

Burada aşkımız sona eriyor İyi kötü günler burada bitiyor Seni ömür boyu unutmayacağım Her zaman seni hatırlayacağım Mecburen mi böyle sona erecekti Mecburen mi böyle bu aşk bitecekti Seni seviyorum nefret ediyorum Affetmem affetmem asla seni Ben istemedim aramız seninle böyle olsun Ben istemedim aşkımız seninle böyle bitsin Anlayamadık birbirimizi, katlanamadık birbirimize Bilmedik...

Sayfayı Paylaş