gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman - Sen Ve Ben

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Boyun egme üzülme karsimda Bu senin karakterin yaziklar olsun sana Yine dilerim yolunda umutlar
    Kedersiz bir sevgin mutlu gönlün olsun
    Damla damla yaslar
    Birlesir içinde o anilar
    Ellerin basinda
    Kalbin parça parça
    Pisman olursun
    Biz biz ikimiz
    Ah neler neler yasadik beraber
    Su su sevgimiz
    Bir yazda esen ruzgar gibi geçti
    Sen ve Ben
    Savastim bu sevgimiz için
    Günden güne inan bir an yorulmadan
    Dememisler bosuna her sey geçer
    Kocaman bir sevgi bak geldi de geçti
    Okunan dualar
    Kurulan rüyalar hayaller
    Kabul olsun kabul
    Topraktan yaratilan
    Su insan ogluna
    Biz biz ikimiz
    Ah neler neler yasadik beraber
    Su su sevgimiz
    Bir yazda esen rüzgar gibi geçti
    Sen ve Ben ah!

Rafet El Roman - Sen Ve Ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Eyvah

Rafet El Roman - Eyvah

Gönlümün kapısı kapalıydı Gelip geçici aşklardan usandı Bir daha asla sevemem sandım Seni yaşadıktan sonra yanıldım Güller ve laleler açıyordu Rengarenk kelebekler uçuyordu Yemyeşil çimenlerin üzerinde Kumrular gibi sevişirdik Eyvah Bu güzellik bu şirinlik senin mi O gülüşler öpücükler benim mi Eyvah Eyvah Seviyorum özlüyorum hala Gözlerimde tütüyor son sevdan Eyvah...
  2. Rafet el Roman resimleri

Rafet el Roman resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. RAFET EL ROMAN ve TUBA ALTINTOP Barıştı

RAFET EL ROMAN ve TUBA ALTINTOP Barıştı

Rafet El Roman ve Tuba Altıntop yeniden evlenirlermi dersiniz... TUBA ALTINTOP'LA ESKİ EŞİ RAFET EL ROMAN ARASINDAKİ BUZLAR ERİDİ. Manken Tuğba Altın**** Almanya’da babaları Rafet El Roman’ın yanında yaşayan kızları Suelnur ve Şevvalnur’u görmek için bu ülkeye gitti. 15 gün boyunca kızlarıyla doyasıya vakit geçiren Altın**** “Kızlarımı çok özlemiştim. Rafet’le de aramız düzeldi. Buzları...
  4. Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop barıştılar!

Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop barıştılar!

rafet el roman tuğba altıntop ceren kaplakarslan rafet el roman, tuğba altıntop, çifti, barıştı, barıştılar, birlikteler, kızları, su, şevval, tatil keyfi yapan çiftin haberi, resimleri burada arkadaşlar Su ve Şevval isimli iki kız çocuğu sahibi olan ünlü çift, 2003 yılında boşanmış ve uzun yıllar boyunca velayet kavgası yapmış, magazin dünyasını yıllarca meşgul etmişti. Zira bu ünlü çift,...
  5. Rafet El Romanın oğlu

Rafet El Romanın oğlu

rafet el romanın oğlu edvan baray annesi sevgilisi resimleri haberleri burada arkadaşlar. İki kızının annesi Tuğba Altıntop'tan olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra, Almanya'da yaşayan Yeşim Eryıldırımla birliktelik yaşayan ve bu aşktan da bir oğlu olan Rafet El Roman'ın oğlu ilk defa görüntülendi Melek'lerim. Rafet El Roman’ın Tuğba Altıntop’tan boşandıktan sonra ilişki yaşadığı Yeşim...

Sayfayı Paylaş