gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rafet El Roman "Seven Bilir" şarkı sözleri

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rafet el roman son albüm şarkı sözleri rafet el roman bir şarkı düşer dillere bir düşer dillere seven bilir sözleri rafet el roman, seven bilir, şarkıları, şarkısı, seven bilir şarkı sözleri, seven bilir şarkısının sözleri, yeni albüm, seven bilir, seven bilir sözleri, yeni albüm şarkıları,

Sevgili Rafet El Roman, senin bütün şarklıların bu kadar güzel, kusursuz muhteşem olmak zorunda mı yahu kardeşim :) Nasıl bir yüreğin var, nasıl bir sesin varda o şarkıları bizlere yüreğimizin her zerresinde yaşatıyorsun. Sesine, yüreğine sağlık olsun Rafet...

Müzik dünyasının en güçlü seslerinden, her şarkısı dilden dile gezen, yürekleri inleten Rafet El Roman'ın yeni albümünden, "Seven Bilir" şarkısının sözlerini sizler için sunuyoruz Melek'ler.

Bir martı süzülür enginlere
    Sorarım sevgilim nerede diye
    Dolu gözlerim bakıyorum göklere
    Bir şarkı düşer ah dillere
    Diliyorum ki sen ve ben yine
    Bembeyaz düşlere aşk içinde
    Şuan da kapandı gözlerim
    Yıkık bir şehir gibi kalbim
    Yüzüm yüreğime kadar asık
    Özledim demek yetmiyor artık
    Sana eskisinden de daha deli aşığım ben
    Yetmiyor sözler kelimeler
    Bir anlatabilsem seven bilir seven
    Sorarım sevdiğim nerede diye
    Sana eskisinden daha deli aşığım ben
    Yetmiyor sözler kelimeler
    Sorarım sevdiğim nerede diye
    Seven bilir sevilende
    Dünyam durur döner yine
    Seven bilir sevilende
    Dünyam durur döner yine
    Vazgeçemem ben sevmişim bir kere
    Sevmişim

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel bir parçaya benziyor dinlemedim ama en kısa zamanda dinlemek lazım diye düşünüyorum.

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    eşim tam bi rafet delisi hatta ilerde oğlum olursa adını da rafet koycam diyo :D:D beni deli ediyo :D:D rafet el romanın şarkılarını bende seviyorum bu parçayı henüz dinlemedimm ama hemen indiriyom şimdi :D:D

Rafet El Roman "Seven Bilir" şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman Aşk-ı Virane Şarkı Sözleri

Rafet El Roman Aşk-ı Virane Şarkı Sözleri

Aşk bir kalbin içinde aglıyor aşk sızım sızım sızlatıyor ellerinden kaçılmıyor virane ettin bıraktın aşk unutmalı artık bir anlamı yok sevmeyi bilmeyen birini anlamak ne zor sensizliği kabul eden bir kalp mutlu olmazsın bu katlanılmaz gururlarla sende başa çıkamassın giden o olsun terkedende artık zaman hakikatle yüzleşmekte Aşk bir kalbin içinde aglıyor aşk sızım sızım sızlatıyor ellerinden...
  2. Rafet El Roman 2011 Sevgiye Zaman Ver Albümündeki Şarkıların Sözleri

Rafet El Roman 2011 Sevgiye Zaman Ver Albümündeki Şarkıların Sözleri

Rafet El Roman, 2011, Sevgiye Zaman Ver, Albümündeki Şarkıların Sözleri, şarkı sözleri aradığınız herşey burada meleklerim...ve geldik o güzel şarkıların o anlamlı biraz hüzünlü, biraz romantik, biraz ayrılık içerikli sözlerine. Rafet El Roman - Seven Bilir Bir martı süzülür enginlere Sorarım sevgilim nerede diye Dolu gözlerim bakıyorum göklere Bir şarkı düşer ah dillere Diliyorum ki sen ve...
  3. Rafet El Roman Senden Sonra şarkısının sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra şarkısının sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra şarkı sözleri Rafet El Roman Senden Sonra şarkı sözü Rafet El Roman hayranı oaln bütün misafirlerimiz için ve üyelerimiz için, Rafet El Roman'ın sevilen şarkılarından biri olan Senden Sonra şarkısının sözlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz. Yaram ne kanar ne kabuk bağlar giden unutur kalan hep yanar Kaçsam kaçamam her yerde kokun var Sensiz uyandığım kaçıncı...
  4. Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısının Sözleri Buyrun

Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısının Sözleri Buyrun

Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkı Sözleri Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Sevgili melekler, bu konumuzda Rafet El Roman'ın keşfi genç şarkıcılarımızdan Yusuf Güney ve Rafet El Roman 'ın birlikte söyledikleri Aşka İnat şarkısının sözleri ile karşınızdayız. Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısı... İnan korkuyorum sana bağlanmaktan Bir adım bile yaklaşmaktan Aşkına kul...
  5. Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri

Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri

Bu sayfa; Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Rafet El Roman tam 100 bin TL ödeyerek satın aldığı Yadigar adlı parçasını hayranlarının beğenisine sundu. Üç yıldır bestecisi Kerim Büyükarslan'dan almaya çalıştığı ve sonunda bunu başardığı Yadigar şarkısının sadece ülkemizde değil, tüm Ortadoğu ve Batı’da da çok sevilecek bir...

Sayfayı Paylaş