gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman - Son Mektup (Biricik Aşkım )

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sevgilim her sabah hüzünle başlar Her gecem uzun, soğuk üşüyorum Ne zaman biter bu hasret
    Ne zaman biter bu özlem dön artık...

Şu an son mektubun elimde
    Gözyaşların da var üzerinde
    Yazarken ağlamışsın sevgilim
    Dayanmaz buna yüreğim...

Aklımda son veda günü
    Duruşun bana bakışların
    Gözlerinden dudaklarından
    Öperim seni öperim...

O tatlı hem acı sözleri satırları
    Okurken ağladım,yüreğime sakladım
    Ne olur üzülme mutlaka döneceğim
    Sevgimiz uğruna yaşıyorum hayattayım..

Şu an son mektubun elimde
    Gözyaşların da var üzerinde
    Yazarken ağlamışsın sevgilim
    Dayanmaz buna yüreğim...

Aklımda son veda günü
    Duruşun bana bakışların
    Gözlerinden dudaklarından
    Öperim seni öperim...

Aklımda son...

Rafet El Roman - Son Mektup (Biricik Aşkım ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Aşk Seni Bekler

Rafet El Roman - Aşk Seni Bekler

Aşk Seni Bekler Sana uçan kuşlardan bahar yazlardan selamlar olsun Sana olan dünyamda büyüyen rüyamda güneşler dolsun Aşklar seni bekler seni söyler şarkılar Aşklar yolunu gözler adını söyler şarkılar Sana yanan kalbimden solan gönlümden cenneti açtım Sana geçen ömrümden kalan sevgimden saraylar yaptım Aşklar seni bekler seni özler söylerim Hergün yolunu bekler adını söyler anarım Aşklar...
  2. Rafet El Roman - Aşk Değilse

Rafet El Roman - Aşk Değilse

Her falımda sen çıkıyorsun Rüyalarımdasın her gece Her tarafta seni arıyorum Her satırda seni yazıyorum Aşk değilse sevgi değilse, Bu ne söyle, söyle bana Ümitsizlik çaresizlik kaderime küser ağlarım Dur dur biran dinle ne olur dur bir an dinle ne olur Ver ver ellerini bak gözlerime, gözlerime Sus sus bir an dinle sus bir an dinle olur Ver ver ellerini bak gözlerime, gözlerime Cenab Allah...
  3. Rafet El Roman - Aşk

Rafet El Roman - Aşk

Aşk tatlı bir rüya Ufak bir dünya Gözlerde başlar kalplerde yaşar Aşk şiir gibi güzel Film gibi geçer Bir rüzgar eser Masal gibi biter Sen hiç sevdim mi? Hiç sevildin mi? Kavuştum derken terkedildin mi? O şimdi çok uzaklarda yok hayatımda Ah hatıralarda O şimdi çok uzaklarda rüyalarımda Ah şarkılarımda Aşk şimşek gibi çakar gönlüne düşer Zehir gibi sızar kanına işler Aşk hançer gibi batar...
  4. Rafet el Roman resimleri

Rafet el Roman resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Rafet El Romanın oğlu

Rafet El Romanın oğlu

rafet el romanın oğlu edvan baray annesi sevgilisi resimleri haberleri burada arkadaşlar. İki kızının annesi Tuğba Altıntop'tan olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra, Almanya'da yaşayan Yeşim Eryıldırımla birliktelik yaşayan ve bu aşktan da bir oğlu olan Rafet El Roman'ın oğlu ilk defa görüntülendi Melek'lerim. Rafet El Roman’ın Tuğba Altıntop’tan boşandıktan sonra ilişki yaşadığı Yeşim...

Sayfayı Paylaş