gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman Sonunda Evleniyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rafet el roman, rafet el roman eşi, rafet el roman sevgilisi
    Sevgili melekler, uzun süredir Ceren Kaplakarslan ile birlikte olan ünlü şarkıcı Rafet El Roman sonunda evleniyor. Daha önce iki kez ayrılan ve barışan çift, Almanya'da sade bir törenle imza atacaklar.

rafet-ceren-baba.jpg

Şu sıralar oturacakları eve karar vermeye çalışan çift, düğün tarihini ise belirledi. Roman ve Kaplakarslan, 16 Temmuz’da Almanya’da yakınlarının katılacağı bir törenle nikâh defterine imza atacak.
    Kaplakarslan, önümüzdeki günlerde ABD’den Türkiye’ye gelecek annesi ve babası Atilla Kaplakarslan ile birlikte 13 Temmuz’da Almanya’ya uçacak. Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan, nikâhın ardından İstanbul’da arkadaşları için de bir düğün töreni düzenleyecek.

Rafet El Roman Sonunda Evleniyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Sonunda Bitti

Rafet El Roman - Sonunda Bitti

Sonunda bitti İsyanlar içinde Sevgimiz gibi Kavgamız büyüktü Sonunda bitti Acılar ağında Merhametsizce Hüzünler selinde Hala senden birşeyler var Aklımda resimler kalbimde izler Hala kalan birşeyler var Her baktığımda çocuklarım var Sonunda bitti Sözlerde yalanla Yüzlerde utançla
  2. Rafet El Roman - Son Mektup (Biricik Aşkım )

Rafet El Roman - Son Mektup (Biricik Aşkım )

Sevgilim her sabah hüzünle başlar Her gecem uzun, soğuk üşüyorum Ne zaman biter bu hasret Ne zaman biter bu özlem dön artık... Şu an son mektubun elimde Gözyaşların da var üzerinde Yazarken ağlamışsın sevgilim Dayanmaz buna yüreğim... Aklımda son veda günü Duruşun bana bakışların Gözlerinden dudaklarından Öperim seni öperim... O tatlı hem acı sözleri satırları Okurken ağladım,yüreğime...
  3. Rafet el Roman resimleri

Rafet el Roman resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Rafet El Romanın oğlu

Rafet El Romanın oğlu

rafet el romanın oğlu edvan baray annesi sevgilisi resimleri haberleri burada arkadaşlar. İki kızının annesi Tuğba Altıntop'tan olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra, Almanya'da yaşayan Yeşim Eryıldırımla birliktelik yaşayan ve bu aşktan da bir oğlu olan Rafet El Roman'ın oğlu ilk defa görüntülendi Melek'lerim. Rafet El Roman’ın Tuğba Altıntop’tan boşandıktan sonra ilişki yaşadığı Yeşim...
  5. Rafet El Roman kimle evleniyor ?

Rafet El Roman kimle evleniyor ?

Rafet el roman evleniyor diye duydum doğru mu ? Bir de kimle evleniyor ?

Sayfayı Paylaş