gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rafet El Roman Tuğbayla barışmadık hala Cerene aşığım dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ceren kaplakarslan rafet el roman, tuğba altıntop, barıştılarmı, barışmadılar, ceren kaplakarslan, haberleri burada arkadaşlar

Rafet El Roman, eski eşi Tuğba Altıntop'la, kızları Su ve Şevval ile tatile çıktı, aile teknede samimi görüntülenince, magazin dünyasında "Rafet ve Tuğba bartıştı" haberleri yer aldı. Zira bu gün gelen haberlere göre Rafet El Roman "Tuğba ila barışmadık, eskisi gibi olamayız, ben hala Ceren'e aşığım" demiş Melek'lerim.

Ceren Kalpakarslan ile ayrılan ve hala ona aşık olan Rafet El Roman ve ailesinin haberinin detaylarını sunuyoruz sizlere Melek'ler.

Eski eşi Tuğba Altıntop’la Bodrum’da tatil yapan Rafet El Roman, “Çocuklarımız için bir araya geldik, artık eski günlere dönmemiz imkansız” dedi.

2003 yılında boşanan Tuğba Altıntop ve Rafet El Roman, kızlarıyla birlikte Bodrum tatiline çıktı. Geçtiğimiz gün teknede güneşlenirken görüntülenen ikilinin samimi tavırları, barıştıkları şeklinde yorumlandı. Ancak Rafet El Roman, eski eşiyle yeniden ilişki yaşamasının mümkün olmadığını söyledi: “Ben, çocuklarımın mutlu olması için Tuğba’yla bir araya geldim. Biz zaten dargın değiliz ama eski günlere dönmemiz de imkansız. Artık ona karşı hiçbir şey hissetmiyorum, bunu kendisi de biliyor.”

Ceren’e hâlâ aşığım

Ünlü şarkıcı, Ceren Kaplakarslan ile ilişkisini bitirdiği iddiasını da doğruladı: “Birbirimizi severek ayrıldık. Ben çocuklu bir adamım. Olmayacağını söyledi, ayrıldık. Onu halen seviyorum, aşığım ama bu kararı vermek zorunda kaldık. Ben hiç kimseyi Ceren’i sevdiğim gibi sevmedim, sevemedim. Ayrılık kararı almak çok zor oldu. Ondan ayrılmak beni çok üzdü. Bir tarafta çocuklarım, diğer tarafta onun hayatı var, doğru kararı vermek zorundaydık.”

Edvan’ı görmeye gideceğiz

Tuğba Altıntop, Rafet El Roman’la barıştıkları iddiası için şunları söyledi: “Rafet’le barışmadık, ikimizin de ayrı hayatları var artık. Ama kızlarımız için her zaman bir araya geliriz. Çocuklarımızla yıllardır planladığımız tekne turuna çıktık. Geziyoruz ve mutluyuz. Almanya’ya da birlikte döneceğiz ve Rafet’in diğer çocuğu Edvan’ı göreceğiz. Bunun için çok heyecanlıyım. İki hafta sonra Edvan da bizimle İstanbul’a dönecek.

Rafet El Roman'ın, Tuğba Altıntop'la tatil görüntüleri ve haberleri için BURAYA TIKLAYIN

Rafet El Roman'ın "hala Ceren'e aşığım" dediği Ceren Kalkaparslan ile resimleri

SadmiN bunu beğendi.
Rafet El Roman Tuğbayla barışmadık hala Cerene aşığım dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Eyvah

Rafet El Roman - Eyvah

Gönlümün kapısı kapalıydı Gelip geçici aşklardan usandı Bir daha asla sevemem sandım Seni yaşadıktan sonra yanıldım Güller ve laleler açıyordu Rengarenk kelebekler uçuyordu Yemyeşil çimenlerin üzerinde Kumrular gibi sevişirdik Eyvah Bu güzellik bu şirinlik senin mi O gülüşler öpücükler benim mi Eyvah Eyvah Seviyorum özlüyorum hala Gözlerimde tütüyor son sevdan Eyvah...
  2. Rafet El Roman - Bugün Aşık Oldum

Rafet El Roman - Bugün Aşık Oldum

Bu gün aşık oldum bir hoşum bir hoşum Ona ilk bakışta ilk görüşte aşık oldum Ne güzel bir gün ne güzel bir an Aşık oldum aşık oldum aşık Seni seviyorum ah söyle söyle söyle Seni seviyorum ah dinle dinle dinle Ne kadar güzel ne kadar yüce Aşık oldum aşık oldum aşık Bu gün aşık oldum bir hoşum bir hoşum Bana ne bir şey oldu sarhoşum sarhoşum Ne güzel bir gün ne güzel bir an Aşık oldum aşık...
  3. Rafet el Roman resimleri

Rafet el Roman resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop barıştılar!

Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop barıştılar!

rafet el roman tuğba altıntop ceren kaplakarslan rafet el roman, tuğba altıntop, çifti, barıştı, barıştılar, birlikteler, kızları, su, şevval, tatil keyfi yapan çiftin haberi, resimleri burada arkadaşlar Su ve Şevval isimli iki kız çocuğu sahibi olan ünlü çift, 2003 yılında boşanmış ve uzun yıllar boyunca velayet kavgası yapmış, magazin dünyasını yıllarca meşgul etmişti. Zira bu ünlü çift,...
  5. Rafet El Romanın oğlu

Rafet El Romanın oğlu

rafet el romanın oğlu edvan baray annesi sevgilisi resimleri haberleri burada arkadaşlar. İki kızının annesi Tuğba Altıntop'tan olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra, Almanya'da yaşayan Yeşim Eryıldırımla birliktelik yaşayan ve bu aşktan da bir oğlu olan Rafet El Roman'ın oğlu ilk defa görüntülendi Melek'lerim. Rafet El Roman’ın Tuğba Altıntop’tan boşandıktan sonra ilişki yaşadığı Yeşim...

Sayfayı Paylaş