gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

RAFET EL ROMAN ve TUBA ALTINTOP Barıştı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Rafet El Roman ve Tuba Altıntop yeniden evlenirlermi dersiniz... [​IMG]

TUBA ALTINTOP'LA ESKİ EŞİ RAFET EL ROMAN ARASINDAKİ BUZLAR ERİDİ.
    Manken Tuğba Altın**** Almanya’da babaları Rafet El Roman’ın yanında yaşayan kızları Suelnur ve Şevvalnur’u görmek için bu ülkeye gitti.

15 gün boyunca kızlarıyla doyasıya vakit geçiren Altın**** “Kızlarımı çok özlemiştim. Rafet’le de aramız düzeldi. Buzları erittik ve onunla da güzel vakit geçirdik. Birbirimize, “Daha önce neden böyle olamadık?” diye sorduk” diye konuştu.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Vay maşallah ya iyidir iyi barışsınlar işte en azından çocukları için yapsınlar bunu yazık çocuklarına ya :)

RAFET EL ROMAN ve TUBA ALTINTOP Barıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Sürgün

Rafet El Roman - Sürgün

dur durak bilmez bu gönül koşar peşinden ah bir ömür son demindeyken hayatın neden bu sürgün bilirim seni sevdim zamansız sen sabırsız ben bir arsız hiç utanmadık inan seninle sevişirken gel yalan yok ki içimde sen tanımadın mı onca sene düşlerimden kalktım hep sana uyandım sadece ben yar kendimi bildim bileli bir sana aşık sana deli seninle açtım bu gözleri seninle kaparım ancak
  2. Rafet El Roman - Sen Ve Ben

Rafet El Roman - Sen Ve Ben

Boyun egme üzülme karsimda Bu senin karakterin yaziklar olsun sana Yine dilerim yolunda umutlar Kedersiz bir sevgin mutlu gönlün olsun Damla damla yaslar Birlesir içinde o anilar Ellerin basinda Kalbin parça parça Pisman olursun Biz biz ikimiz Ah neler neler yasadik beraber Su su sevgimiz Bir yazda esen ruzgar gibi geçti Sen ve Ben Savastim bu sevgimiz için Günden güne inan bir an yorulmadan...
  3. Rafet El Roman - Nerdesin

Rafet El Roman - Nerdesin

Bak bir yaz daha geçti Son kuşlar geçti gitti, nerdesin? Biraz hasret biraz gayret Belki yarın belki bugün, bekledim Bir bilsen neler neler Neler feda eder bu gönlüm senin için Sensiz her şey anlamsız Her şey basit kolay değersiz, bir bilsen Ama gelirsin, sonbahar güneşinde Çıkarız dağlara, uzanır kırlara Uyur bir gölgede, seyreder bulutları Okşarım saçından, koklarım teninden Ah, nerdesin?...
  4. Rafet El Roman - Leyla

Rafet El Roman - Leyla

Yine mi bela yine mi bela Nedir çektiğimiz Bize bu ceza bize bu ceza Ağır ey Tanrım Bize de bir sanş bize de bir sanş Tanı ey kaderim Fazla yaşamam fazla yaşamam Ah şu gençliğim... Leyla... Leyla Uyusam dizlerinde dalsam rüyalara Sen gideli Leylam karardı dünyam Hiç yaşamadım bir şey anlamadım Sen gideli Leylam karardı dünyam Hiç yaşamadım bir şey anlamadım Leyla... Leyla Sarılsam sana canım...
  5. Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop barıştılar!

Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop barıştılar!

rafet el roman tuğba altıntop ceren kaplakarslan rafet el roman, tuğba altıntop, çifti, barıştı, barıştılar, birlikteler, kızları, su, şevval, tatil keyfi yapan çiftin haberi, resimleri burada arkadaşlar Su ve Şevval isimli iki kız çocuğu sahibi olan ünlü çift, 2003 yılında boşanmış ve uzun yıllar boyunca velayet kavgası yapmış, magazin dünyasını yıllarca meşgul etmişti. Zira bu ünlü çift,...

Sayfayı Paylaş