gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop barıştılar!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rafet el roman tuğba altıntop ceren kaplakarslan rafet el roman, tuğba altıntop, çifti, barıştı, barıştılar, birlikteler, kızları, su, şevval, tatil keyfi yapan çiftin haberi, resimleri burada arkadaşlar

Su ve Şevval isimli iki kız çocuğu sahibi olan ünlü çift, 2003 yılında boşanmış ve uzun yıllar boyunca velayet kavgası yapmış, magazin dünyasını yıllarca meşgul etmişti. Zira bu ünlü çift, Bodrum'da kızları ile birlikte tatil keyfi yapıyor şuanda Melek'lerim. Araları bozuk olan eski eşler, barışmış nihayet.

İşte o haber Melek'ler!

2003 yılında boşanan Tuğba Altıntop-Rafet El Roman çifti, kızlarıyla birlikte Bodrum’da tatil yapıyor.

SU ve Şevval adında iki kızları olan Tuğba Altıntop ile Rafet El Roman, evliliklerini 2003 yılında noktalamış, boşandıktan sonra da uzun bir süre polemikleriyle gündemi meşgul etmişti. Çift, çocuklarının velayetini alabilmek için yaşadıkları tatsızlıklara sonunda nokta koydu. Geçtiğimiz cuma akşamı Kıbrıs’taki Port Cratos’ta sahneye çıkan Rafet El Roman, eski eşiyle geçmişte yaşadığı tüm olumsuzlukların üzerine sünger çektiğini söyledi. Roman, dün de Altıntop’la Bodrum’da görüntülendi. Kızlarıyla birlikte teknede güneşlenen ikili, samimi tavırlarıyla dikkat çekti. Altıntop, yanına uzanıp uzun süre sohbet ettiği eski eşinin sırtına güneş kremi de sürdü.

Ayrıldılar

Rafet El Roman’ın bir süredir ilişki yaşadığı Ceren Kaplakarslan ile ayrılık kararı aldığı öne sürüldü. Kaplakarslan’ın babası Atilla Kaplakarslan da iddiayı doğruladı: “Rafet’in kızımla beraberliği bitmiştir. Rafet, bir daha kızımla aynı fotoğraf karesinde yer almayacaktır. Ben başından beri bu beraberliğe karşıydım ama yine de kararı kızıma bırakmıştım. Kendisi sonunda benim ne kadar haklı olduğumu gördü ve ilişkisini bitirdi.”

Rafet El Roman, Tuğba Altıntop ve kızları Su, Şevval tatil görüntüleri!!!

ßeLeN, CeMoŞ ve SadmiN bunu beğendi.
Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop barıştılar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Sen Ve Ben

Rafet El Roman - Sen Ve Ben

Boyun egme üzülme karsimda Bu senin karakterin yaziklar olsun sana Yine dilerim yolunda umutlar Kedersiz bir sevgin mutlu gönlün olsun Damla damla yaslar Birlesir içinde o anilar Ellerin basinda Kalbin parça parça Pisman olursun Biz biz ikimiz Ah neler neler yasadik beraber Su su sevgimiz Bir yazda esen ruzgar gibi geçti Sen ve Ben Savastim bu sevgimiz için Günden güne inan bir an yorulmadan...
  2. Rafet El Roman - Nerdesin

Rafet El Roman - Nerdesin

Bak bir yaz daha geçti Son kuşlar geçti gitti, nerdesin? Biraz hasret biraz gayret Belki yarın belki bugün, bekledim Bir bilsen neler neler Neler feda eder bu gönlüm senin için Sensiz her şey anlamsız Her şey basit kolay değersiz, bir bilsen Ama gelirsin, sonbahar güneşinde Çıkarız dağlara, uzanır kırlara Uyur bir gölgede, seyreder bulutları Okşarım saçından, koklarım teninden Ah, nerdesin?...
  3. Rafet El Roman - Leyla

Rafet El Roman - Leyla

Yine mi bela yine mi bela Nedir çektiğimiz Bize bu ceza bize bu ceza Ağır ey Tanrım Bize de bir sanş bize de bir sanş Tanı ey kaderim Fazla yaşamam fazla yaşamam Ah şu gençliğim... Leyla... Leyla Uyusam dizlerinde dalsam rüyalara Sen gideli Leylam karardı dünyam Hiç yaşamadım bir şey anlamadım Sen gideli Leylam karardı dünyam Hiç yaşamadım bir şey anlamadım Leyla... Leyla Sarılsam sana canım...
  4. RAFET EL ROMAN ve TUBA ALTINTOP Barıştı

RAFET EL ROMAN ve TUBA ALTINTOP Barıştı

Rafet El Roman ve Tuba Altıntop yeniden evlenirlermi dersiniz... TUBA ALTINTOP'LA ESKİ EŞİ RAFET EL ROMAN ARASINDAKİ BUZLAR ERİDİ. Manken Tuğba Altın**** Almanya’da babaları Rafet El Roman’ın yanında yaşayan kızları Suelnur ve Şevvalnur’u görmek için bu ülkeye gitti. 15 gün boyunca kızlarıyla doyasıya vakit geçiren Altın**** “Kızlarımı çok özlemiştim. Rafet’le de aramız düzeldi. Buzları...
  5. Rafet El Roman Tuğbayla barışmadık hala Cerene aşığım dedi

Rafet El Roman Tuğbayla barışmadık hala Cerene aşığım dedi

ceren kaplakarslan rafet el roman, tuğba altıntop, barıştılarmı, barışmadılar, ceren kaplakarslan, haberleri burada arkadaşlar Rafet El Roman, eski eşi Tuğba Altıntop'la, kızları Su ve Şevval ile tatile çıktı, aile teknede samimi görüntülenince, magazin dünyasında "Rafet ve Tuğba bartıştı" haberleri yer aldı. Zira bu gün gelen haberlere göre Rafet El Roman "Tuğba ila...

Sayfayı Paylaş