gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman Yadigar Albüm Tanıtımı 2013

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rafet el roman yadigar albümü rafet el roman yadigar albümü

Sevgili melekler, sevilen sanatçı Rafet El Roman yepyeni albümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. "Yadigar" adını verdiği albümde 10 şarkı bulunuyor. Sanatçı yeni albümünde Barış Manço klasiklerinden "Can Bedenden Çıkmayınca" ve Ülkü Aker'in sözlerini yazdığı "İstersen" adlı şarkıları coverlayan Rafet El Roman, "Körü Körüne" adlı şarkısında Ender Gündüzlü ile düet yaptı.

Rafet El Roman Yadigar Albüm Tanıtımı 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Bulmaca

Rafet El Roman - Bulmaca

japonla Papaz ellerinde makas Arapla Macar ceplerinde dolar Nedir bu durum, nasıl bir oyun Hayat bir yarış, hayat bir kumar Bil bakalım ney bu, bul bakalım ney ha Bil bakalım ney bu, bul bakalım ney Bile bile bu kadar mı bildin vah Bula bula bu kadar mı buldun Yazı tura ata ata deniyelim mi Yoksa kara kara düşünelim mi Bulmaca bulmaca bulmaca bulmaca Japon sabırlı Papaz sinirli Macar çok...
  2. Rafet El Roman - Affetmem

Rafet El Roman - Affetmem

Burada aşkımız sona eriyor İyi kötü günler burada bitiyor Seni ömür boyu unutmayacağım Her zaman seni hatırlayacağım Mecburen mi böyle sona erecekti Mecburen mi böyle bu aşk bitecekti Seni seviyorum nefret ediyorum Affetmem affetmem asla seni Ben istemedim aramız seninle böyle olsun Ben istemedim aşkımız seninle böyle bitsin Anlayamadık birbirimizi, katlanamadık birbirimize Bilmedik...
  3. Rafet El Roman Bir Roman Gibi Albümü 2008 - Albüm Tanıtımı

Rafet El Roman Bir Roman Gibi Albümü 2008 - Albüm Tanıtımı

Rafet El Roman Bir Roman Gibi Albümü 2008 - Albüm Tanıtımı Slow müzik denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan ve bu alanda pop müziğinin en değerli temsilcilerinden olan Rafet El Roman iki yıl gibi uzun bir aradan sonra Bir Roman Gibi albümüyle tekrar sevenleriyle buluşuyor. Yaptığı slow müziklerle gönüllerde taht kuran Rafet El Roman bu albümde çıkış parçası olarak “Sevdim ama sonu...
  4. Rafet El Roman 2011  Sevgiye Zaman Ver Albümü

Rafet El Roman 2011 Sevgiye Zaman Ver Albümü

Rafet El Roman 2011 albümü, Rafet El Roman, 2011, sevgiye zaman ver, en yeni şarkıları ve sözleri aradığınız herşey burda meleklerim... Rafet El Roman deyince akan sular duruyor tam bir aşk adamı şarkılarıylada bunu anlıyoruz zaten hem sepatikliği hem farklı yorumu şarkılarının dilden dile dolaşmasını sağlıyor bu çıkardığı albümde eminim tüm dinleyenleri tarafından dillere düşücek...
  5. Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri

Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri

Bu sayfa; Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Rafet El Roman tam 100 bin TL ödeyerek satın aldığı Yadigar adlı parçasını hayranlarının beğenisine sundu. Üç yıldır bestecisi Kerim Büyükarslan'dan almaya çalıştığı ve sonunda bunu başardığı Yadigar şarkısının sadece ülkemizde değil, tüm Ortadoğu ve Batı’da da çok sevilecek bir...

Sayfayı Paylaş