gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Rafet El Roman tam 100 bin TL ödeyerek satın aldığı Yadigar adlı parçasını hayranlarının beğenisine sundu. Üç yıldır bestecisi Kerim Büyükarslan'dan almaya çalıştığı ve sonunda bunu başardığı Yadigar şarkısının sadece ülkemizde değil, tüm Ortadoğu ve Batı’da da çok sevilecek bir şarkı olacağını iddia etti. Ünlü sanatçının yeni albümü önümüzdeki günlerde müzik marketlerdeki yerini alacak. İşte o şarkının sözleri...

Susuyorum efil efil içim içim çekiyorum
    Amidi o gidişin dönüşü yok biliyorum
    Ama hep ama hep ama hep aklımdasın

Ölüm derin bir uyku sabahın olmayacak
    Yatağın serin kuytu güneşin doğmayacak,
    Ama ben ama ben ama ben seninleyim

Sen ve ben çok ezelden aşka kutsandık
    Ya sen geç ya ben erken kavuşamadık
    Ya ben geç ya sen? erken kavuşamadık.

Yadigar bu aşkın bana yadigar
    Sözüm var ölene kadar bu aşkın bana yadigar
    Yadigar bu aşkım sana yadigar sarkisozu.info
    Sözüm var sonuna kadar aşkım sana yadigar

Gönlümü paylaşacak canımı bağlayacak
    Seni yar diyar ah bir kimsen olmayacak
    Ama ben ama ben ama ben seninleyim

Evrim zaman doluyor artık kavuşmak çok zor
    Kader aşkla sınandık başka hayata kaldık
    Ama sen ama sen ama sen benimlesin

Ya sen geç ya ben erken kavuşamadık
    Ya ben geç ya sen erken kavuşamadık,

Sözüm var ölene kadar bu aşkın bana yadigar
    Yadigar bu aşkım sana yadigar
    Sözüm var sonuna kadar aşkım sana yadigar

Bu ruhum kül olana kadar bu aşkın bana yadigar

Söz: Kerim Büyükarslan
    Muzik: Kerim Büyükarslan

2. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman "Seven Bilir" şarkı sözleri

Rafet El Roman "Seven Bilir" şarkı sözleri

rafet el roman son albüm şarkı sözleri rafet el roman bir şarkı düşer dillere bir düşer dillere seven bilir sözleri rafet el roman, seven bilir, şarkıları, şarkısı, seven bilir şarkı sözleri, seven bilir şarkısının sözleri, yeni albüm, seven bilir, seven bilir sözleri, yeni albüm şarkıları, Sevgili Rafet El Roman, senin bütün şarklıların bu kadar güzel, kusursuz muhteşem olmak zorunda mı...
  2. Rafet El Roman 2011 Sevgiye Zaman Ver Albümündeki Şarkıların Sözleri

Rafet El Roman 2011 Sevgiye Zaman Ver Albümündeki Şarkıların Sözleri

Rafet El Roman, 2011, Sevgiye Zaman Ver, Albümündeki Şarkıların Sözleri, şarkı sözleri aradığınız herşey burada meleklerim...ve geldik o güzel şarkıların o anlamlı biraz hüzünlü, biraz romantik, biraz ayrılık içerikli sözlerine. Rafet El Roman - Seven Bilir Bir martı süzülür enginlere Sorarım sevgilim nerede diye Dolu gözlerim bakıyorum göklere Bir şarkı düşer ah dillere Diliyorum ki sen ve...
  3. Rafet El Roman Senden Sonra şarkısının sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra şarkısının sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra şarkı sözleri Rafet El Roman Senden Sonra şarkı sözü Rafet El Roman hayranı oaln bütün misafirlerimiz için ve üyelerimiz için, Rafet El Roman'ın sevilen şarkılarından biri olan Senden Sonra şarkısının sözlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz. Yaram ne kanar ne kabuk bağlar giden unutur kalan hep yanar Kaçsam kaçamam her yerde kokun var Sensiz uyandığım kaçıncı...
  4. Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısının Sözleri Buyrun

Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısının Sözleri Buyrun

Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkı Sözleri Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Sevgili melekler, bu konumuzda Rafet El Roman'ın keşfi genç şarkıcılarımızdan Yusuf Güney ve Rafet El Roman 'ın birlikte söyledikleri Aşka İnat şarkısının sözleri ile karşınızdayız. Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısı... İnan korkuyorum sana bağlanmaktan Bir adım bile yaklaşmaktan Aşkına kul...
  5. Rafet El Roman Yadigar Albüm Tanıtımı 2013

Rafet El Roman Yadigar Albüm Tanıtımı 2013

rafet el roman yadigar albümü rafet el roman yadigar albümü Sevgili melekler, sevilen sanatçı Rafet El Roman yepyeni albümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. "Yadigar" adını verdiği albümde 10 şarkı bulunuyor. Sanatçı yeni albümünde Barış Manço klasiklerinden "Can Bedenden Çıkmayınca" ve Ülkü Aker'in sözlerini yazdığı "İstersen" adlı şarkıları coverlayan...

Sayfayı Paylaş