gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rafet El Roman yeni klibini sevgilisiyle çekti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rafet el roman yeni sevgilisi rafet el roman son klibi venedik romanın sevgilisi venedik klibi rafet el roman, yeni klibi, sevgilisi, sevgilisiyle çektiği kilbi, son klibi, yeni albüm, sevgilisi kim, yeni albümü sevgiye zaman ver, sevgiye zaman ver, direniyorum şarkısı, direniyorum şarkısı klibi

Uzun zamandır sessilzliği ikoruyan güçlü yorumcu Rafetl El Roman yeni albümünün klibini çekti ve sessizliğini bozmasada, bozdu Melek'lerim:) Neden mi;çünkü yeni klibini sevgilisiyle çekti ve buda demek oluyor ki bir dönem magazin dünyasının gündemi olacak :)

Rafet El Roman, üç yıllık sessizliğini “Sevgiye Zaman Ver” adlı yeni albümüyle bozdu

Bugün piyasada olacak çalışmanın ilk klibi, “Direniyorum” şarkısına çekildi.

Ünlü şarkıcı, klip için Venedik’te sevgilisi Ceren Kaplakarslan ile kamera karşısına geçti.

Rafet El Roman yeni klibini sevgilisiyle çekti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Eyvah

Rafet El Roman - Eyvah

Gönlümün kapısı kapalıydı Gelip geçici aşklardan usandı Bir daha asla sevemem sandım Seni yaşadıktan sonra yanıldım Güller ve laleler açıyordu Rengarenk kelebekler uçuyordu Yemyeşil çimenlerin üzerinde Kumrular gibi sevişirdik Eyvah Bu güzellik bu şirinlik senin mi O gülüşler öpücükler benim mi Eyvah Eyvah Seviyorum özlüyorum hala Gözlerimde tütüyor son sevdan Eyvah...
  2. Rafet el Roman resimleri

Rafet el Roman resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Rafet El Roman Hürrem Yüzünden Sevgilisiyle Ayrıldı!

Rafet El Roman Hürrem Yüzünden Sevgilisiyle Ayrıldı!

rafet el romanın sevgilisi rafet el roman hürrem rafet el roman sevgilisiyle ayrıldı, hürrem ayrılığa sebep oldu, meryem uzerli ve rafet el roman, dedikodular, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultanı Meryem Uzerli,Rafet El Roman'ın bir süredir aralarının soğuk olduğu sevgilisiyle ayrılmalarına sebep oldu.Haber aynen...
  4. Rafet El Romanın oğlu

Rafet El Romanın oğlu

rafet el romanın oğlu edvan baray annesi sevgilisi resimleri haberleri burada arkadaşlar. İki kızının annesi Tuğba Altıntop'tan olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra, Almanya'da yaşayan Yeşim Eryıldırımla birliktelik yaşayan ve bu aşktan da bir oğlu olan Rafet El Roman'ın oğlu ilk defa görüntülendi Melek'lerim. Rafet El Roman’ın Tuğba Altıntop’tan boşandıktan sonra ilişki yaşadığı Yeşim...
  5. Rafet El Roman Yanımda kal şarkısına klip çekti hayranları buraya!

Rafet El Roman Yanımda kal şarkısına klip çekti hayranları buraya!

rafet el roman yanımda kal şarkısı yeni klibi haberleri burada arkadaşlar. Rafet El Roman Sevgiye Zaman Ver albümünde ki yer alan şarkılardan Yanımda Kal şarkısına Şile'de klip çekti. Klipte kadın oyuncu olarak Aşk-ı Memnu dizisinde Behlül'ün eski sevgilisini oynayan, Eda Özerkan, Rafet El Roman'a eşlik etti. Yanımdak Kal klibinin yönetmenliğinide Rafet El Roman üstlendi. Bu romantik şarkının...

Sayfayı Paylaş