gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman - Yerine Kimseyi Koyamam

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hangi yolda yürüyorsam hep sana gelmek istiyorum Sensiz zaman sandığımdan daha zor daha acı geçti Yok yok şu ömrümde bir seni sevdim sana yandım Kıyılarım dalga dalga ufuklarım uzar gider Belki bugün bugün diye yollarına laleler ektim Bir yanar bir söner içimdeki yangın gın
    Deli divaneyim aşk seferi oldum
    Sana doyamadan bahar açtı esti
    Çok çok zaman geçti yerine kimseti koyamadım
    Bir yanar bir söner içimdeki yangın

Rafet El Roman - Yerine Kimseyi Koyamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet el Roman!

Rafet el Roman!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Rafet El Roman - Sahiller

Rafet El Roman - Sahiller

Sıra sıra tekneler Gökyüzünde yıldızlar Hafif bir rüzgar Tenimden okşar Süzer geçer Buram buram kokar Çekince ağları balıkçılar Yalın ayak inerler Yayladan aşağıya;sahile Sahiller Mehtap aşk ister Sahiller Sevda şarkı söyler Deli deli dalgalar, gelir vurur İçim kopar Limanda bekler taze aşklar Kumrular Kuytu serin Koyların tam zamanı Kızıl güneşte,suyun sesinde sahiller Uyanmışım Tenime...
  3. Rafet El Roman - Love

Rafet El Roman - Love

[Nakarat] Now that she is gone so far away I couldn't make her stay For just the another day Now that she is not in the space She didn't lift her trace Oww I wish I will breeze Love somekind of dream just a little tame Beginning in your eyes takes you to sky Love beautiful like spring like no otherthing Everyone is looking for the world to explore I said in the atmosphere to think about...
  4. Rafet El Roman - Gönül

Rafet El Roman - Gönül

Gece sabaha yakın uyandım elinden Birgün daha doluyum uyandım sesinden Ben mehtabı içtim yudum yudum ağır ağır Gönül ne olur aşka gel yeniden Gönül ne olur aşka gül yeniden Zaman yaşamakla başlar Yaşamak zamanla biter Gönül düşlerle avunur, gözyaşıyla kırılır Ben mehtabı içtim yudum yudum ağır ağır Gönül ne olur aşka gel yeniden Gönül ne olur aşka gül yeniden
  5. Rafet El Roman - Aşk

Rafet El Roman - Aşk

Aşk tatlı bir rüya Ufak bir dünya Gözlerde başlar kalplerde yaşar Aşk şiir gibi güzel Film gibi geçer Bir rüzgar eser Masal gibi biter Sen hiç sevdim mi? Hiç sevildin mi? Kavuştum derken terkedildin mi? O şimdi çok uzaklarda yok hayatımda Ah hatıralarda O şimdi çok uzaklarda rüyalarımda Ah şarkılarımda Aşk şimşek gibi çakar gönlüne düşer Zehir gibi sızar kanına işler Aşk hançer gibi batar...

Sayfayı Paylaş