gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rafet El Roman'dan Şöyle Böyle Paroles Sözleri Burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Rafet El Roman Şöyle Böyle Paroles Sözleri Rafet El Roman Şarkı Sözleri Şöyle Böyle Paroles

Sevgili melekler, tüm Rafet El Roman hayranlarını sayfamıza davet ediyor ve Rafet El Roman Şöyle Böyle Paroles Sözleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz..

Şöyle Böyle Paroles

Aşkım ne olur yaz bitmeden
    Kiş gelmeden yola düş de gel
    Sevgilim hasretinden ölmeden
    Sabrım tükrnmeden yola düş de gel

Gel hele şöyle böyle
    Sar beni,tut beni,ısıt beni
    Gel hele şöyle gir bi koynuma
    Öp beni doya doya

Aşkım ne olur gece bitmeden
    Sabah olmadan giderim deme
    Eline tenine dokunmadan
    Benim olmadan
    Giderim deme

Gel hele şöyle böyle
    Sar beni,tut beni,ısıt beni
    Gel hele şöyle gir bir koynuma
    Öp beni doya doya

Rafet El Roman'dan Şöyle Böyle Paroles Sözleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Şöyle Böyle

Rafet El Roman - Şöyle Böyle

Aşkım ne olur yaz bitmeden Kiş gelmeden yola düş de gel Sevgilim hasretinden ölmeden Sabrım tükrnmeden yola düş de gel Gel hele şöyle böyle Sar beni,tut beni,ısıt beni Gel hele şöyle gir bi koynuma Öp beni doya doya... Aşkım ne olur gece bitmeden Sabah olmadan giderim deme Eline tenine dokunmadan Benim olmadan Giderim deme... Gel hele şöyle böyle Sar beni,tut beni,ısıt beni Gel hele şöyle...
  2. Rafet El Roman Senden Sonra sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra şarkı sözü Rafet El Roman Senden Sonra sözleri Duygusal şarkıların prensi Rafet El Roman'dan Senden sonra adlı şarkısının sözlerini bu sayfamızda siz melek'lerimiz ve tüm Rafet El Roman hayranları için paylaşıyoruz arkadaşlar. Rafet El Roman Senden Sonra şarkısının sözü Yaram ne kanar ne kabuk bağlar giden unutur kalan hep yanar Kaçsam kaçamam her yerde kokun...
  3. Rafet El Roman Senden Sonra şarkısının sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra şarkısının sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra şarkı sözleri Rafet El Roman Senden Sonra şarkı sözü Rafet El Roman hayranı oaln bütün misafirlerimiz için ve üyelerimiz için, Rafet El Roman'ın sevilen şarkılarından biri olan Senden Sonra şarkısının sözlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz. Yaram ne kanar ne kabuk bağlar giden unutur kalan hep yanar Kaçsam kaçamam her yerde kokun var Sensiz uyandığım kaçıncı...
  4. Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri

Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri

Bu sayfa; Rafet El Roman "Yadigar" Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Rafet El Roman tam 100 bin TL ödeyerek satın aldığı Yadigar adlı parçasını hayranlarının beğenisine sundu. Üç yıldır bestecisi Kerim Büyükarslan'dan almaya çalıştığı ve sonunda bunu başardığı Yadigar şarkısının sadece ülkemizde değil, tüm Ortadoğu ve Batı’da da çok sevilecek bir...
  5. Rafet El Roman'ın Müstakbel Eşi Ceren Kaplakarslan Kimdir?

Rafet El Roman'ın Müstakbel Eşi Ceren Kaplakarslan Kimdir?

ceren kaplakarslan, rafet el roman eşi, refat el roman ceren kaplakarslan Sevgili melekler, magazin basının üst sıralarından mutlu bir haber paylaşacağız sizlerle. Ünlü müzisyen Rafet El Roman klendisinden tam 21 yaş küçük sevgilisi Ceren Kaplakarslan ile evleniyor. Bir dargın bir barışık devam eden ilşki 16 Temmuz'da çiftin Almanya'da sade bir törenle atacakları imzayla resmiyete kavuşacak....

Sayfayı Paylaş