gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Rahatsız edrici tüylerden kurtulun

Konu, 'Bitkisel Tüy Dökme' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

nane ile tüylerden kurtulma Rahatsız edici tüylerden kurtulmak için
    1. 10 gr vazelin,30 gr lanolin ve 25 gr kırlangıç otu özünü bir tencereye koyup içinde , su kaynamakta olan başka bir tencerenin üstüne oturtarak buharın sıcaklığıyla erimesini (benmari usulü)bekleyin

2.Eriyince 15 gr nişasta ekleyin karıştırın soğunca maske halinde yüzünüze sürüp 8 saat sonra sıcak suyla yıkayın.Biraz uzun sürmekle birlikte oldukça etkili bir sistemdir.

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
  3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    deneyen birisi varsa yazabilirmi?

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

kırrrmızı

nişasta nasıl olacak mısır mı buğday mı yoksa farketmez mi cevaplarsanız sevinirim

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar. İyi güzel bu bilgileri veriyorsunuz da bir de sorulan sorulara cevap gelse süper olacak. Mesela bunu sadece yüze mi sürmek lazım, kaç gün sürmek lazım, önce mi sonra mı, azaltır mı bitirir mi geciktirir mi değiştirmez mi hep merak edilen sorular. Ve tecrübeli kişilerden de yorumlarını, tavsiyelerini bekliyoruz.

6. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    ay bide bişey çıkartmışlardı karınca yağı die gutta mıydı neydi adı azaltıcağına çoğaltmıştı içinde yağmı ne bulmuşlardı hahaha

7. şule deniz

şule deniz Forum Okuru

kızlarr ben denedım gercekten hepsı kurmaca hıcbırseye yaramadı

Rahatsız edrici tüylerden kurtulun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüylerinizden doğal yollarla ebediyen kurtulun:)

Tüylerinizden doğal yollarla ebediyen kurtulun:)

tüylerden kurtulmanın doğal yolları yanak kıllarından kurtulma istenmeyen tüylerden kurtulmanın doğal yolları yöntemlerle kurtulma kıllardan Tala Nedir ? Tala İran'dan ithal edilen bir üründür.Tala tüy dökücünün, geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız , iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin...
  2. evet anne rahatsız ettin!!!!!

evet anne rahatsız ettin!!!!!

"Evin telefonu sabaha karşı üç buçukta çaldı. Uyku sersemi adam telefonu açtı. Telefondaki ses annesine aitti. Telaşlandı, korktu başlarına bir şey mi gelmişti? Annesi "nasılsın oğlum iyi misin?" diye sordu. Oğlu şaşkın bir ifadeyle "iyiyim anne hayırdır bir şey mi oldu siz iyi misiniz?" dedi. Annesi "biz iyiyiz bir şeyimiz yok sadece sesini duymak...
  3. gripten kurtulun

gripten kurtulun

gripten kurtulun taze soğanı soyun soğanın üstünü daire şeklinde kesin üstünü oyduğunuz soğanın çukuruna bir kaşık şeker atıp 1 gün bekleyin bekledikten sonra soğanın içinin sulandığını göreceksiniz. Kaşıkla suyunu için.Güzel test. Hastalığınızın geçtiğini göreceksiniz.(grip algınlığı ve öksürük)
  4. tüyler:/

tüyler:/

Melekler çok büyük bi sorunum var sanırım. Ergenlikle birlikte gelen bu lanet olası tüylerden bktım.aldırmak istiyorum ama herkes dokunma diyor ben böyle durmak istemiyorum.dün sonunda tel gibi bişey aldım ve kullandım.olan oldu yani.siz neyle alıyosunuz.çok çıkarır mı bu benim kullandığım yöntem:utan:
  5. Tolga Burkay - Rahatsız (2011)

Tolga Burkay - Rahatsız (2011)

Tolga Burkay - Rahatsız, albümü, 2011 şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Tolga Burkay albümü sizlerle melekler :) Sanatçi: Tolga Burkay Albüm Adi: Rahatsız Türü: Rock Yayin Tarihi: 17/02/2011 Süresi: 40:38 Dakika Kalitesi: 128 kbps Dosya Boyutu: 37.35 MB Albümdeki Eserler 01. Gel Bak 02. Böyle Kal 03. Çarklar 04. İkarus 05....

Sayfayı Paylaş