gebe
  1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

Rahatsızım oruc tutamadıgım ıcın kendımı kötü hıssedıyorum

Konu, 'Ramazan özel bölüm' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

meleklerim ben migdemden rahatsizim sIk sIk migdem ve bagirsagim intahaplasir, ve ben o zaman zor ayata duruyorum basim döner migdem bulanir agrir. Kendimi cok halsiz hissediyorum. simdi yine öyleyim oruc tutamadim bugün kendimi cok kötü hissediyorum herkes orucuken ben oruc tutmuyorum. bana ne tavsiye edesiniz?
    Yorumlarinizi bekliyorum

2. cücük

cücük Forum Okuru

migde rahatsizligi cok zor bilirim bende migdemden rahatsizim benim sana tavsiyem
    bu seninle Allah c.c. arasinda birsey rabbim biliyor sen rahatsizsin o yüzden tutamiyorsun öyle deyilmi
    keyfi tutmamazlik yapmadigindan deyil, rabbim insallah tez zamanda sifani verirde sende tuta bilirsin
    Amin

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    keyfi tutmamazlık yapmıyosun sonucta canım allah biliyo bu yuzden sıkıntı yapma iyi niyetin hep seninle olsun :)

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

rabbim senin icinin rahat olmadigini görüyor..kendini dahada cok yipratma...elinde olan birsey degil...sen bol bol dua et af dile rabbim inan tutmus kadar kabul edecektir...o okadar bagislayicidirki senin halini görüyor...bunun degisik yollarida var kaza yaparsin olmadi tutamadiginin parasini veririn durumun uygunsa...saglik dinimiz her yönden sagligi üstün tutmakta o yüzden kendini dahada üzme..oruclu olanlara yardimci iftar yap ne biliyim huzuru bi sekilde icine yerlestirmeye calis....

Rahatsızım oruc tutamadıgım ıcın kendımı kötü hıssedıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendini çok kötümü hissediyorsun

kendini çok kötümü hissediyorsun

http://bygezgin.free.fr/eylence/yag.htm yazıya tıkla büyük harfle yaz
  2. Orucu

Orucu

Rüyanizda örgü yapan bir kimseyi görmeniz, veya toplu olarak örgü yapilan bir imalathaneyi gezmeniz, hayirli bir is için araci olmaniza isarettir.
  3. Kendinizi Kötü Hissettiğinizde Ne Yaparsınız?

Kendinizi Kötü Hissettiğinizde Ne Yaparsınız?

Ne Yaparsınız Çıkıp Dışarda Gezerim
  4. evet anne rahatsız ettin!!!!!

evet anne rahatsız ettin!!!!!

"Evin telefonu sabaha karşı üç buçukta çaldı. Uyku sersemi adam telefonu açtı. Telefondaki ses annesine aitti. Telaşlandı, korktu başlarına bir şey mi gelmişti? Annesi "nasılsın oğlum iyi misin?" diye sordu. Oğlu şaşkın bir ifadeyle "iyiyim anne hayırdır bir şey mi oldu siz iyi misiniz?" dedi. Annesi "biz iyiyiz bir şeyimiz yok sadece sesini duymak...

Sayfayı Paylaş