gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Rahibeler moda dünyasına ilham verdi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Güzellikleriyle öne çıkartılan rahibeler Vatikan’ın favori fikri olmazken moda dünyası esinlenmek için onları seçmişti. Dünyaca ünlü Pop dergisi güz sayısı için kapağına Agyness Deyn’i rahibe olarak taşıdı. “Miss Rahibe İtalya” yarışması fikri çıktı ancak derhal iptal edildi. Önümüzdeki mevsim için tasarımcıların ortak paydasında rahibe kıyafetlerinden bolca esinti vardı.

Roland Mouret

Moschino

Jill Stuart

Chanel

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Rahibeler moda dünyasına ilham verdi
    iyy bu ne be icim karardi...
    tesekkurler angelim

Rahibeler moda dünyasına ilham verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Boş Vermişim Dünyaya

Nilüfer - Boş Vermişim Dünyaya

Temmuz Ağustos Eylül her mevsimde durma gül Hayat inan çok kısa belki çıkmayız yaza Boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya Ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya Ahmet Mehmet Süreyya hepsi boş hepsi hülya Bir gün hayat bitecek dersin görmüşüm rüya Boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya Ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya Aldatırlar aç gözünü unut artık geçmiş dünü Her...
  2. Ajda Pekkan - Bir Dünya Ver Bana

Ajda Pekkan - Bir Dünya Ver Bana

Gördüm, duydum, yaşadım Sorma sakın ne anladım Dost kimdi bana Kimdi düşmanlarım Sevgi buldum sakladım Tam gülecekken ağladım Durmadı zaman Nerde o anlarım Bir dünya ver bana Gün batınca kararmayan Bir toprak ver bana Düşman eli uzanmayan Bir insan ver bana Nefret hissi bulunmayan Bir toplum ver bana Seni benden ayırmayan Eskiler anlatırlar Bize ne tatlı masallar...
  3. rahibelerden esinlenen modacının kıyafetleri!!!=)

rahibelerden esinlenen modacının kıyafetleri!!!=)

Güzellikleriyle öne çıkartılan rahibeler Vatikan’ın favori fikri olmazken, moda dünyası esinlenmek için onları seçmişti. Dünyaca ünlü Pop dergisi güz sayısı için kapağına Agyness Deyn’i rahibe olarak taşıdı. “Miss Rahibe İtalya” yarışması fikri çıktı, ancak derhal iptal edildi. Önümüzdeki mevsim için tasarımcıların ortak paydasında rahibe kıyafetlerinden bolca esinti vardı. Roland Mouret...
  4. moda da Dünyanın Evrensel Dört Rengi

moda da Dünyanın Evrensel Dört Rengi

Bugün beğenilmek istiyorsunuz. Hangi renk kıyafetinizi giymelisiniz? İşte tüm dünya kadınlarını güzel gösteren evrensel renkler.. Bu renkteki kıyafetler her kadına yakışıyor ve iltifat almalarını sağlıyor. Mor Saç renginiz, cilt tonunuz ne olursa olsun herkese yakışan bir renk mor. Ne çok sıcak ne çok soğuk. Uzmanlar için mor mükemmel çünkü siyah, koyu kahverengi ya da gece mavisi...
  5. Atatürkün Dünya Görüşü Nedir bilgi verin

Atatürkün Dünya Görüşü Nedir bilgi verin

Merhaba arkadaşlar sizden mümkünse bilginiz var ise Atatürkün Dünya Görüşü Nedir diye bilgi rica ediyorum ve bilgiler için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş