Rahim Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Kayıtsız Kullanıcılar

Rahimde Hamilelik Belirtileri

Rahim Ağrısı Hamilelik Belirtileri

Sevgili melekler, az önce sizlerle paylaştığımız sırt ağrısı gebelik belirtisi olabilir mi konumuzun ardından bu kez rahim ağrısı hamilelik belirtileri nedir kısaca açıklamak istiyoruz..

Rahimde hamilelik belirtisi, 2 ila 8 hafta arasında elde edebileceğiniz başka bir belirtide rahim sızlaması ve rahim ağzının yumuşamasıdır.

Rahim Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. gebelik belirtisi idrar olabilir mi

slm ben kan ilacı kullanıyorum aynı zmanda normalde 9 gün adet olmama rağmen gecen ay 3 gün adet oldum kahverengi bi şekilde evde sabah idrarı ile tast yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı kan testmde negtif çikti bu ay idrarım koyu sarı ama dediğim gibi an ilacı ve folik asit te kullanıyorum bazen normale dönüyo bazen çok koyu sarı bilen birisi varsa bana yardımcı olabilir mi sizce ben hamile...
  2. Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

[B] Hamilelik Belirtileri Akıntı Hamilelik Belirtileri Akıntı Olurmu[/B] Sevgili melekler, gebelik belirtileri ana başlığımız altında az önce paylaştığımız [URL="http://www.meleklermekani.com/gebelik-belirtileri/226313-regl-gecikmesi-gebelik-belirtisi-midir.html"]regl gecikmesi gebelik belirtisi mi[/URL] adlı konumuzun ardında şimdi de [B][U]hamilelik belirtileri...
  3. Yumurtalık Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

[B]Gebelik Belirtiler Yumurtalık Ağrısı Yumurtalık Ağrısı Hamilelik Belirtileri[/B] Sevgili melekler, anne olma hevesi içinde ki meleklerimiz ve sayın misafirlerimizi ilgilendiren bir konu olan [B][U]yumurtalık ağrısı hamilelik belirtileri[/U][/B] hakkında sizlere bilgi vermeden...
  4. Bacak Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Bu konu; bacak ağrısı gebelik belirtisi olabilir mi konusuyla ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne olmak isteyen tüm kadınlar regl günlerinin yaklaşmasıyla birlikte tamamen kendilerini dinlemeye başlarlar. Daha regl günleri geçmemesine rağmen psikolojik olarak mideleri bulanan, başları dönen pek çok kadın vardır. Tüm bu psikolojik belirtilerin yanısıra...
  5. Rahim alınırsa gebelik olabilir mi?

[B]tek tüple hamile kalınırmı,tek yumurtalıkla hamile kalınırmı,rahim olmadan hamile kalınırmı,rahmim alındı bebeğim olurmu,tek tüple hamile kalanlar,tek tüp ve tek yumurtalıkla gebelik mümkünmüdür,hamile kalma hakkında bilgiler[/B] Tek taraflı yumurtalık veya tüp alınmışsa daha sonra diğer taraftan gebelik oluşma şansı vardır. Tek taraftaki yumurtalık ve tüp birlikte alınsa da...

Sayfayı Paylaş