Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında kardelen000 tarafından paylaşıldı.

1. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye

Mrb arkadaşlar,6 aralıkta rahim filmi çektirdim yani adetin 9. günü.tüplerim açık çıktı şükürler olsun.bugün adetin 15. günü ovulasyona denk geliyor ama sabah çok çok az miktarda pembemsi bir leke geldi,yerleşme lekesi filan diyorlar ama daha yumurtlama yeni gerçekleşiyor,hsg ye bağlı birşey mi anlamış değilim..umutlanmak da istemiyorum ama inşaallah hsg filminden sonra hemen hamile kalmışımdır:) bu konuda tecrubesi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz?

2. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye

kimse yok mu:((

3. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye

kimse bu konuda birşey yazmıyor ama inşallah rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlardan biri olurum,BAT:25 aralık..benim 2 gündür kasıklarım belirli belirsiz ağrıyor,yürüdüğümde bunu daha çok hissediyorum,karın bölgem ve altında şişkinlik-gerginlik var,bu belirtiler inş.. boşa değildir:)

4. mrs m.

mrs m. Daimi Üye

merhaba ben film çektirdiğim ay hamile kalmıştım. tüpler açıkmış. fakat benimki psikolojikmiş. ben o ay film çekildi yumurtlama dönemi de geçti nasıl olsa bebek olmaz demiştim. meğer rahatlamışım. allah hepinize bebekler versin inşallah

5. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

bende 3 ay oldu rahim filmi cekineli Allah herkesn gönlüne göre versin bende beklemedeyim bakalım hayılısı

6. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye

ne güzelll tebrik erderim,mrs.m çok sevindim hem senin adına hem kendi adıma inş. bizimde öyle olur.Allah'ım bekleyen dileyen herkese versin.ben daha adet olmadım Bat:25 di,bugün 27 oldu hala birşey yok,sabah test yaptım tek çizgi:(( kasıklarımdaki ağrı ise devam ediyor.SAT: 28 Kasımdı,acaba rahim filmine bağlı bir gecikmemi yaşayacağım yoksa sevinecekmiyim bilmiyorum sabırla bekliyorum hayırlısı.

mrs m. bunu beğendi.
  7. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

inşallah sevinirsin canım

8. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye

kıslarrrr hala adet olmadımmmmm:)) inş. olmam da Allah'ım ne olursun ya rabbim burdan duy sesimi,kan testi verdim yarın çıkınca sonucu yazarım.Allah'ım İsteyen dileyen herkese sağlıklı sıhhatli bebekler versin inşaallah.(amin)..

9. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye

hayırlı cumalar herkese..bugün sonucumu aldım Bhcg 1.0 çıktı negatif,hamile değilim,hala adette olmadım,çoookkk üzgünüm kıslarrr:((

10. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

üzülme canım bu yola baş koyduk moral bozmak yok demi ama

11. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye

Mrb arkadaşlar,herkese çok teşekkür ederim destek oldunuz hayırlısı olsun ne yapalım sabırla bekleyeceğiz,ben bu ay rahim filmi de olduğum için bu kadar ümtlendim sanırım,dün akşam itibariyle adetim başladı.Yeni tarihlerim SAT:30 Aralık,BAT:29 Ocak..bekleyeceğiz artık.Herkesin yeni yılını kutluyor,sağlık,mutluluk,şanş,bolluk bereket huzur dolu,kazasız belasız bir yıl temenni ediyorum,bu yeni yılda Rabbim inşaallah hepimize hayırlı evlat sahibi olmayı nasip etsin..Mutlu yıllarr:))

12. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

meraba canım ben de ilk hamileliğimde rahim filmi çekildiğim ay hkalmıştım iki ay önce gene film çekildi tüpler açık çıktı çok ümiklenmiştim hamile kalırım diye ama bu sefer olmadı bat 22 ocak hakkımızda hayırlısı olur inşallah

13. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye

canım benim bende çok dua ettim şu ayımda tutsun diye,sanıyorumki; tüpler açıktı ufak bir yapışıklık filan vardı herhalde ondan bu zamana kadar olamadı,bu ay rahim filmi de oldum ya olacaksa inş. olur olmazsa da daha çok bekleriz diye düşündüm ve üzüldüm,umudum gider gibi oldu burdanda okuyoruz rahim filmi üzerinden aylar geçmiş hala bebeği olmayan arkadaşlar var sorun yok hiçbir sorun yok nedenndemekki rabbim uygun zamanımızı bekliyor vermek için

14. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye

O'na sığınıp bekleyeceğiz sabırla,bir de komşum önerdi: 4 cuma sela ile ezan arası zamanda ''Ya Evvellühu'' diye 500 kez okunacakmış,her yolu denedik maneviyatımızı da güçlendirmeliyiz daha çok dua etmeliyiz:)

15. nur8887

nur8887 Forum Okuru

herkese ii gecelr arkadaslr salı gunu bende rahim film çektircem inş.tüpler açıktır CENABI ALLAH isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin çocuk hasretiyle yandırmasın AMİN!!!!...

Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. rahim filmi

kızlar ilk başta merhaba ben yeni üye oldum buraya ben bebek için tedavi görüyorum ama klomen verdi daha sonra adetin bittikten sonra rahim filmi çektireceksin dedi bunun hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim var mı rahim filmi çektirenn
  2. Hsg (rahim Filmi) Sonrasi Hamile Kalan varmı?

rahim filmi nedir,hsg nedir,rahim filmi çekip hamile kalanlar,rahim filmi sonrası hamile kalmak mümkünmü,rahim filmi çektikten sonra hamile kalma olasılığı nedir,rahim filmi hsg hakkında bilgiler Histerosalpingografi (HSG, ilaçlı rahim ve tüp filmi veya röntgeni) kısırlık tedavisi gören hastalarda rahim içerisinin şeklen değerlendirilmesi ve tüplerin açıklığının araştırılması amacıyla...
  3. HSG (rahim filmi) çekilmesi sonrasında hamile kalanlar

rahim filmi sonrası hamile kalınırmı,rahim filmi sonrası hamile kalmak mümkünmü,rahim filmi sonrası gebe kalanlar,hsg sonrası gebelik hakkında bilgiler Histerosalpingografi (HSG, ilaçlı rahim ve tüp filmi veya röntgeni) kısırlık tedavisi gören hastalarda rahim içerisinin şeklen değerlendirilmesi ve tüplerin açıklığının araştırılması amacıyla yapılan bir işlemdir. HSG (rahim filmi)...
  4. Rahim filmi sonrası hamile kalma olasılığı ne kadar?

rahim filmi sonrası hamile kalan varmı,rahim filmi sonrası hamile kalmak mümkünmü,rahim filmi sonrası hamilelilk,rahim filmi ve gebelik hakkında bilgiler HSG bazen kapalı olan tüpün rahim içine verilen madde sayesinde açılmasına sebep olabilir. Bu nedenle HSG sonrası kendiliğinden gebe kalanlar olabilmektedir. İşlemden sonraki 1-2 gün boyunca hasta ara ara hafif kramplar hissedebilir....
  5. Rahim filmi hamile kalma şansını artırıyormu?

Rahim filmi (HSG), sperm ile yumurtanın buluşmasını sağlayan ve bebeğin anne karnındaki yaklaşık 9 aylık hayatını geçireceği mekan olan rahim boşluğunun durumunu incelemek için çekilen röntgen filmidir. Rahim filminin gebe kalmaya etkisi Rahim filmi bir tedavi yöntemi değil, bir tanı yöntemidir. Ancak bütün araştırmalar rahim filmi çekilen hastaların çekimi takip eden birkaç ay boyunca gebe...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. rahim filminden sonra hamile kalanlar

,
  2. rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalanlar

,
  3. rahim filminin faydaları

,
  4. hsg sonrası gebelik,
  5. hsg sonrasi,
  6. rahim filminden sonra hamilelik belirtileri,
  7. rahim filmi sonrası gebelik belirtileri,