Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında kardelen000 tarafından paylaşıldı.

1. Mrb arkadaşlar,6 aralıkta rahim filmi çektirdim yani adetin 9. günü.tüplerim açık çıktı şükürler olsun.bugün adetin 15. günü ovulasyona denk geliyor ama sabah çok çok az miktarda pembemsi bir leke geldi,yerleşme lekesi filan diyorlar ama daha yumurtlama yeni gerçekleşiyor,hsg ye bağlı birşey mi anlamış değilim..umutlanmak da istemiyorum ama inşaallah hsg filminden sonra hemen hamile kalmışımdır:) bu konuda tecrubesi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz?
    1 kişi bunu beğendi.
  2. kimse bu konuda birşey yazmıyor ama inşallah rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlardan biri olurum,BAT:25 aralık..benim 2 gündür kasıklarım belirli belirsiz ağrıyor,yürüdüğümde bunu daha çok hissediyorum,karın bölgem ve altında şişkinlik-gerginlik var,bu belirtiler inş.. boşa değildir:)
  3. merhaba ben film çektirdiğim ay hamile kalmıştım. tüpler açıkmış. fakat benimki psikolojikmiş. ben o ay film çekildi yumurtlama dönemi de geçti nasıl olsa Bebek olmaz demiştim. meğer rahatlamışım.
    allah hepinize bebekler versin inşallah
  4. bende 3 ay oldu rahim filmi cekineli Allah herkesn gönlüne göre versin bende beklemedeyim bakalım hayılısı

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. rahim filminden sonra hamile kalanlar

,
  2. rahim filmi sonrası

,
  3. rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalanlar

,
  4. rahim filmi sonrası hamile kalanlar,
  5. hsg den sonra hamile kalanlar,
  6. rahim filmi sonrası gebelik,
  7. hsg sonrası hamile kalanlar,