Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında kardelen000 tarafından paylaşıldı.

 1. Mrb arkadaşlar,6 aralıkta rahim filmi çektirdim yani adetin 9. günü.tüplerim açık çıktı şükürler olsun.bugün adetin 15. günü ovulasyona denk geliyor ama sabah çok çok az miktarda pembemsi bir leke geldi,yerleşme lekesi filan diyorlar ama daha yumurtlama yeni gerçekleşiyor,hsg ye bağlı birşey mi anlamış değilim..umutlanmak da istemiyorum ama inşaallah hsg filminden sonra hemen hamile kalmışımdır:) bu konuda tecrubesi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz?
  1 kişi bunu beğendi.
 2. kimse bu konuda birşey yazmıyor ama inşallah rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlardan biri olurum,BAT:25 aralık..benim 2 gündür kasıklarım belirli belirsiz ağrıyor,yürüdüğümde bunu daha çok hissediyorum,karın bölgem ve altında şişkinlik-gerginlik var,bu belirtiler inş.. boşa değildir:)
 3. merhaba ben film çektirdiğim ay hamile kalmıştım. tüpler açıkmış. fakat benimki psikolojikmiş. ben o ay film çekildi yumurtlama dönemi de geçti nasıl olsa Bebek olmaz demiştim. meğer rahatlamışım.
  allah hepinize bebekler versin inşallah
 4. bende 3 ay oldu rahim filmi cekineli Allah herkesn gönlüne göre versin bende beklemedeyim bakalım hayılısı
 5. ne güzelll tebrik erderim,mrs.m çok sevindim hem senin adına hem kendi adıma inş. bizimde öyle olur.Allah'ım bekleyen dileyen herkese versin.ben daha adet olmadım Bat:25 di,bugün 27 oldu hala birşey yok,sabah test yaptım tek çizgi:(( kasıklarımdaki ağrı ise devam ediyor.SAT: 28 Kasımdı,acaba rahim filmine bağlı bir gecikmemi yaşayacağım yoksa sevinecekmiyim bilmiyorum sabırla bekliyorum hayırlısı.
  2 kişi bunu beğendi.
 6. inşallah sevinirsin canım
 7. kıslarrrr hala adet olmadımmmmm:)) inş. olmam da Allah'ım ne olursun ya rabbim burdan duy sesimi,kan testi verdim yarın çıkınca sonucu yazarım.Allah'ım İsteyen dileyen herkese sağlıklı sıhhatli bebekler versin inşaallah.(amin)..
  1 kişi bunu beğendi.
 8. hayırlı cumalar herkese..bugün sonucumu aldım Bhcg 1.0 çıktı negatif,hamile değilim,hala adette olmadım,çoookkk üzgünüm kıslarrr:((
  1 kişi bunu beğendi.
 9. üzülme canım bu yola baş koyduk moral bozmak yok demi ama

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. rahim filminden sonra hamile kalanlar

  ,
 2. rahim filmi sonrası

  ,
 3. rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalanlar

  ,
 4. rahim filmi,
 5. rahim filmi sonrası hamile kalanlar,
 6. hsg den sonra hamile kalanlar,
 7. rahim filmi çektirip hamile kalanlar,
 8. Rahim filmi nasıl çekilir,
 9. hsg sonrası hamile kalanlar,
 10. hsg sonrasi,
 11. hsg sonrası gebelik,
 12. rahim filminden sonra hamile kalanlar 2013,
 13. rahim filminden sonra hamile kalan varmı,
 14. rahim filminden sonra,
 15. rahim filminden sonra gebelik