Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

kardelen000

Aktif Üye
Üye
Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar
Mrb arkadaşlar,6 aralıkta rahim filmi çektirdim yani adetin 9. günü.tüplerim açık çıktı şükürler olsun.bugün adetin 15. günü ovulasyona denk geliyor ama sabah çok çok az miktarda pembemsi bir leke geldi,yerleşme lekesi filan diyorlar ama daha yumurtlama yeni gerçekleşiyor,hsg ye bağlı birşey mi anlamış değilim..umutlanmak da istemiyorum ama inşaallah hsg filminden sonra hemen hamile kalmışımdır:) bu konuda tecrubesi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz?

kimse bu konuda birşey yazmıyor ama inşallah rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlardan biri olurum,BAT:25 aralık..benim 2 gündür kasıklarım belirli belirsiz ağrıyor,yürüdüğümde bunu daha çok hissediyorum,karın bölgem ve altında şişkinlik-gerginlik var,bu belirtiler inş.. boşa değildir:)

merhaba ben film çektirdiğim ay hamile kalmıştım. tüpler açıkmış. fakat benimki psikolojikmiş. ben o ay film çekildi yumurtlama dönemi de geçti nasıl olsa bebek olmaz demiştim. meğer rahatlamışım.
allah hepinize bebekler versin inşallah

ne güzelll tebrik erderim,mrs.m çok sevindim hem senin adına hem kendi adıma inş. bizimde öyle olur.Allah'ım bekleyen dileyen herkese versin.ben daha adet olmadım Bat:25 di,bugün 27 oldu hala birşey yok,sabah test yaptım tek çizgi:(( kasıklarımdaki ağrı ise devam ediyor.SAT: 28 Kasımdı,acaba rahim filmine bağlı bir gecikmemi yaşayacağım yoksa sevinecekmiyim bilmiyorum sabırla bekliyorum hayırlısı.

kıslarrrr hala adet olmadımmmmm:)) inş. olmam da Allah'ım ne olursun ya rabbim burdan duy sesimi,kan testi verdim yarın çıkınca sonucu yazarım.Allah'ım İsteyen dileyen herkese sağlıklı sıhhatli bebekler versin inşaallah.(amin)..

Geri