Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Merhaba kızlar,
Bende bu ay rahim filmi çektirdim, adetime 5 gün var ama benim goguslerim çok aciyo ve şisti bide kasiklarima ara ara sancı batiyo acaba hamilemiyim böyle olup hamile çıkan var mi?

Merhabalar benim bitane 7 yasinda oglum var ve bende 3 yildir korunmuyorum malesef olmadi tahlillerimde hic bur sorun yok doktorum klomen verdi iki defa denedik ve bu ayda deneyecegiz olmassa yine rahim film cekilecek ondan sonra asilamaya avrupa yakasunda oturuyorum onerebilceginiz yer varmi rahim film icin allah isteyen herkese nasip etsin. Isallah

bende cüneyt beye gidiyorum ki ben şuan bitliste yaşıyorm geçenlerde sırf cüneyt bey için geldim.şimdi tedaviye başladık umarm güzel sonuçlar alırım
Cuneyit beye cok inanıyorum iki defa gittim derdi para olan bi Dr değil. Tabiki Rabbim.isterse olur.drda önemli güven açısından.bende hsg istemişti aralık ayında geçtiğimiz yaptirmadim bekledim belki kendiliginden olur diye maalesef olmadı.beklemek bosaymis.cektircem inş bu ay bakalım Rabbim neyleer,neylerse güzel eyler..
Sizide merak ettim inş güzel sonuçlar almissinizdir.cuneyit beye güvenin bir çok kişi memnun kaldı.inş bende şuan başlıyorum tamamen hayırlısı allahtan.Rabbim.hepimizin yardımcısı olsun..GÖNLÜNÜZCE hayırlısı bi nasip etsin.....aminnnnn

Ayrıca şuanda cihan tip merkezinde cuneyit bey eşliğinde uyutularak 450 TL ye cekiyorlar.ve cektircem sayılı gunlerim.. Ben Dr.uma güvendiğim için orayı tercih ediyorum.(çevredeki bir çok kişi güvendi ve yanılmadi) inş bende yanilmam. Çekildikten sonra tekrar bilgi paylasirim inş.hayirlica gelsinde ozaman...

Selam kızlar yeni üyeyim bende bir hafta önce hsg çekildi bu ay hamile kalırmıyım acaba.hsg den sonra kalanlar yazsın lütfen

geçen hafta hsg çektirdim ilk üç gün normal kanama geldi fakat sonra artti acaba adet mi görüyorum die de şüpelenmeye başladm. ama hsg den öncede yeni adetim bitmişti böyle bi durum yaşan warmi aranzda bna da yardimci olup bilgi verirseniz çok memnun olurum.

geçen hafta hsg çektirdim ilk üç gün normal kanama geldi fakat sonra artti acaba adet mi görüyorum die de şüpelenmeye başladm. ama hsg den öncede yeni adetim bitmişti böyle bi durum yaşan warmi aranzda bna da yardimci olup bilgi verirseniz çok memnun olurum.
Benimde kanaman olmuştu Dr.umu aramistim bir ay ara ara kanama ve ağrı olabilmesi normal demişti.. Yinede çeken Dr.u bi ara sor canım..
Ben ameliyat oldum laporoskobi kapalıydı tuplerim.. İnş hiçbirimiz gerek kalmaz böyle şeylere benden sizlere hasta duası..sevgiyle kalin

Bend e hsg cektirdim zor geçti ama sorun yok şükürler olsun doktor 3. 4 ay dene dedi Şansın oldu dedi inş olur Rabbin hepimizin kucağını doldurur inş sağlıkla

Geri