Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Merhaba ben 4.5 yillik evliyim 2sene once mecburi bi kurtsj gecidim bir cok doktora gittim sorun yok dediler en son rahim filmi istedim ozel anesteziyle yaptirdim yarim saat surmus zor gecmis birkac kez anestezi. 5 kez ilac verilmis sag tup kapaliymis ama zor olsada acilmis simdi hala kanamam ve agrim var bugun 4. Gun guzel haberleri bekliyorum artik Allahim hepimize hayirli saglikli evlatlar nasip etsin

Arkadaslar ben de catlatma ignesi 3 kez ve bir kez de asilama oldum.pkoluyum ztn..tutmayinca en sonunda mecburi hsg cekilmek zorunda kaldım. ..hep okuyordum int .ten agrili yada değil diye...ama kişiye gore degisiyormus iste...cok kötü geçti benim ki ve bir tupum kapaliymis doktor laparoskopi ve hist le baslayan bisey yapcam kamerayla bakcam dedi...cok korkuyorum kapalı ameliyatmis cok basit oldugu nu anlatti..olan var mi??keşke gerek kalmasa da bu ay hamile kalmis olsam :-(cok yipratici bir süreç gercekten. .

Arkadaslar ben de catlatma ignesi 3 kez ve bir kez de asilama oldum.pkoluyum ztn..tutmayinca en sonunda mecburi hsg cekilmek zorunda kaldım. ..hep okuyordum int .ten agrili yada değil diye...ama kişiye gore degisiyormus iste...cok kötü geçti benim ki ve bir tupum kapaliymis doktor laparoskopi ve hist le baslayan bisey yapcam kamerayla bakcam dedi...cok korkuyorum kapalı ameliyatmis cok basit oldugu nu anlatti..olan var mi??keşke gerek kalmasa da bu ay hamile kalmis olsam :-(cok yipratici bir süreç gercekten. .

Merhaba öbek deliğinin hemen altından ve bikini bölgesinden küçük bir kesi açılcak ordan kamerayla rahmin durumu değerlendirilcek.Korkmanıza gerek yok.Aynı gün akşam taburcu olursunuz muhtemelen..

Teşekkürler beyza21..Inşaallah sıkıntı cikmaz...endometriostan supheliymis doktorum yapisiklik varsa acariz dedi..Allah im daha kötü hastaliklar gostermesin..inşaallah isteyen herkesehayirli salih evlatlar nasip eetsin. .tedavi goren arkadaslara da Rabbim kolaylik nasip etsin..Burada okuyunca insan yalniz olmadigini ghissediyor..eşi bile anlamiyor insani bazen..Boşuna dememisler damdan dusenin hslinden damdan düşen anlar diye...

Slm kızlar bn gecen ay aralık 6da adet oldım 15te rahim filmş cektirdim temiz cıktııı suan adetim gecikti neden olmuş olabilir lütfen mesajlarınızı esirgemeyin

Merhaba arkadaşlar bende dün (Hsg ) çektirdim.. Burada ağrılı olduğunu okuyunca korktum ve anestezi istedim.. Çok az Ağrım oldu şimdide ara ara ağrım oluyor ama korkulacak bişey dil.. Bu arada tüplerim açık çıktı.. Çok şükür. Umarım birilerine yardımcı olmuşumdur..

Kızlar bende yeni anestezili rahim filmi çektirdim.. Korkmanıza gerek yok.. Beklemedeyim.. Ne zaman ilişki olmalı doktoruma sormayı unuttum.. :(

Geri