Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Ben kasimda rahim filmi cekildim uskudar zeynep kamilde o ay hamile.kaldim ucretsiz yaptirdim ari isirigi gibi acidi cokta deil yani allah herkese nasip etsin insallah

Herkese merhaba cektirmeden once okadar arastirdimki anlatamam ve okadar korktumki bunun uzerine cektirmeye gittigim gun bende once cektiren bayan nasil agliyo bana Allah yardimcin olsun cok agrili falan diye tam vaz gecmis cikarken doktorumla karsilastim sana soz veriyorum birak dedigin an birakacam dedi ve guvendim islem bitene kadar agladim aglamamin sebebi ise AGRI DEGIL KORKUYDU sakin ama sakin korkmayin adetin ilk gun agrisi gibi oluyo hatta adet oldugun ogun boyunca o agriyi cekiyosun
Bunu ise 3 dk bukadar uzattim cunku ben yasadim ve kimse yasamasin bu sacma korkuyu.hem bayanlar cocuk istiyosunuz bu agrilar ne ki Allah herkesin ve benimde gonlume gore versin:;)

2 yıldır çocuk istiyoruz.olmuyor.Uzun zamandır hsg hakkında yazıları okuyordum doktorum 5 ay önce istedi ama korkumdan çektirememiştim.bugün izMir dokuz eylül hastanesinde çektirdim.anestezili.birdaha isteseler koşa koşa giderim.hiç bir acı hissetmedim uyandığımda sanki 3 gündür uyuyormuş gibi bir dinlenmişlik ve huzurla uyandım.tüplerim açıkmış.korka ak birşey asla yok bunu sizlerle paylaşmak istedim.

ben 3 sene önce anestesisiz çektirdim hiç acı hissetmedim beş dakka sürdü zaten tüplerim açık çıktı fakat hamis kalamadım 3 sene üstüne tüp bebek yaptırdım şükür şimdi ikizlerime hamileyim allah her isteyene nasip etsin tez zamanda:)

Geri