Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

ben 3 sene önce anestesisiz çektirdim hiç acı hissetmedim beş dakka sürdü zaten tüplerim açık çıktı fakat hamis kalamadım 3 sene üstüne tüp bebek yaptırdım şükür şimdi ikizlerime hamileyim allah her isteyene nasip etsin tez zamanda:)

Yorumun için teşekkürler prenses rabbim sana ve diğer anne adaylarına hayırlı ,sağlıklı doğum yapmayı nasip etsin.

Ben bu ay çektirdim istanbul echomar da iki dk sürdü çok kolaydı doktor Cevat bey var orda çok iyi şiddetle tavsiye ederim ufak bi yapisiklik çıktı engel değilmiş bilmiyorum bakalım belki de bu ay gebe kalırım inş

Rahîm filmi hafif gecen diyen leri hıc anlamıyorum gercekten ben dun cekındım kanallar tıkalıymıs oyuzden cok zor gecti sancılı. Bu kadar oldugunu bılseydım kesınlıkle anastezi yaptırırdım. Bende 4 defa kılomen catlatma İğnesi tedavi gordum . Sımdı kanallarım acilmis Ins Hamiş kalırız Rabbim ısteyen herkeze nasip etsin

Kızlar merhaba. Bugün hsg çekindim ve doktorum Bana bu ay korunmami söyledi ama ben artık beklemek istemiyorum :( kafam çok karışık doktorun korun dediği ama korunmayan lar varmı ? Sonucu çok merak ediyorum

Kizlar bende yeni uye oldum lutfen yardim edin bu ay hsg cektim tuplerim kapaliydi ve hepsini acti sizde bebegim olurmi

merhabalar bana çarşamba günü anestezili rahim filmi çekılecek anestezi dr um 8 saat hiç bir şey yiyip içmememı soyledı ama kendı dr um anestezıden ıkı saat önce apranax içmemi soyledi şimdi ben hangisini yapacağım kafam karıştı yardımcı olabılırmısnız

Yahu ne alaka anestezi akacaksan agrı kesici içmenin ne manası var. Ayrıca anesteİye hiç gerek yok bu kadar abartılacak bişey değil ben iki defa çektirdim adet sancısının aynısı hepsi bu kadar iki dakikalık işlem için anestezi almanız daha kötü bence.

Geri