Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

slm arkadaşlar bende buay rahim filmi çektireceğim ama korkuyorum çok ağrı verdiği söyleniyor doğrumu?
malesef dogru cnm çok agrılı ama değiyor bende haziran 26 da çektim temmuz 19 da müjdeyi aldım ve sol tüp kapalı çıkmıştı ben de

Bende bu ay rahim filmi cekindim.Sonuclar guzel cikti.Rahim filmi cekindigi ay preseedle deniyen oldu mu arkadaslar.Sonucunuz ne oldu merak ettim.Bu ay boyle deniyeyim diyorum cunku umarim bi sakincasi yoktur.

kimse bu konuda birşey yazmıyor ama inşallah rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlardan biri olurum,BAT:25 aralık..benim 2 gündür kasıklarım belirli belirsiz ağrıyor,yürüdüğümde bunu daha çok hissediyorum,karın bölgem ve altında şişkinlik-gerginlik var,bu belirtiler inş.. boşa değildir:)

Mrb arkadaşlar,6 aralıkta rahim filmi çektirdim yani adetin 9. günü.tüplerim açık çıktı şükürler olsun.bugün adetin 15. günü ovulasyona denk geliyor ama sabah çok çok az miktarda pembemsi bir leke geldi,yerleşme lekesi filan diyorlar ama daha yumurtlama yeni gerçekleşiyor,hsg ye bağlı birşey mi anlamış değilim..umutlanmak da istemiyorum ama inşaallah hsg filminden sonra hemen hamile kalmışımdır:) bu konuda tecrubesi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz?
peki sonra hmile kaldin mi

cemre naz sakın korkma bende 5 ekimde çektirdim çok korkarak gitmistim ama on dk icinde gayet rahat acisiz arisiz oldu bitti girmeden yarim saat önce agri kesici icmemi söyledi doktorum bende içtim ve cok kolay gecti..

Arkadaslar bende film çektiricem hic korkum yada sitresim yok şimdilik ama gün yaklastıkca nolur bilmiyorum yeterki bebeğim olsun herseye katlanmaya razıyım.acaba bu filmi cektirince hamile kalmam kolaylasırmı :hamis:

Rahim Filmi için kesinlikle korkmayın arkadaşlar adet sancısı gibi bile acısı yok, lütfen bir an önce cekininki piskolojik olarak rahatlayın sırtınızdan bir yük kalksın bende korkmuştum ama gereksizmiş çok rıca ediyorum hemen gibin cekinip bir adım daha bebeğinize yanaştığınızı hiss edın ben öle hiss ediyorum ertelemeyin ve lütfen korkmayın, Rabbım bebeklerımızı kucağımıza almayı nasıp etsin inş.

merhaba arkadaslar. ben ıkı gun once rahım fılmı cektırdım ozel bır hastahanede. genellıkle anestezı altında cekılmeyı tercıh ettıklerını duydum ve acıkcası cok buyuk bır korku ıle hastahaneye gıttım. fılm cekılmeden evvel doktor ıslemlerı yaparken korkudan kaskatı kesılmıs haldeydım. sebebı ıse bloglardan okudugum rahım fılmı ıle alakalı yorumlardı.esım ısrarla bloglara genellıkle canı yanan ınsanlar yazar cok mutlu bırı oturup onlamı ugrascak, sımdı senın fılmın ıyı gecse acı cekmesen oturup yazcakmısın yanı dedı :) ve ben yazıorum ısteee:) tabıkı herkesın acı esıgı farklı bılıorum ama eger sız adet sancısı ceken bırı ısenız rahım fılmı ınanın sıze vız gelecek. doktor ılacı verırken bana haber vermeyı unuttu ben sıddetlı bı acı bekledıgımden endıse ıcındeydım fakat bıranda eeeveeet bıttı bravo cok ıyıydın dedı. nasıl dedım ben hıc hıssetmedım nasıl bıter. kasıklarda hafıf bır gaz sancısına benzer mınık bır sancı ınanın o da sadece 2 dakıka surdu. butun ıs bundan ıbaret. sımdı cok ama cok mutluyum keske daha once yaptırıp bu kadar kendımı strese sokmasaydım dıorum cunku 1 senedır bundan kacıodum. uzerımden ınanılmaz bır yuk kalktı. ınanın bu stresı yasadıgınıza degmez. anestezı almaya hele hıc ama hıc gerek yok. hem gereksız masraf hemde anestezı sonucta vucuda ekstra bır ılac gırıo gereksız. ben canı cok tatlı bırıyım agda bıle yaptıramıorum canım okadar tatlıdır ama bu gercekten lafı dahı edılmeyecek kadar kolay bı ıslem. ayrıca eger rahım fılmınde anestezı alıosanız agdada da kesın almalısınız o daha zor! gdiın cektırın, rahatlayın vakıt kaybetmeyın!!!coooook kolay! sevgıler.

Geri