Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

merhabalar gecen hafta rahım fılmı cektırdım ve tuplerım acık cıktı.sımdı benım hamıle kalmak ıcın ne yapmam gerekıyor yardımcı olabaılırmısınız acaba

merhabalar gecen hafta rahım fılmı cektırdım ve tuplerım acık cıktı.sımdı benım hamıle kalmak ıcın ne yapmam gerekıyor yardımcı olabaılırmısınız acaba
Şu yüzden soruyorum; eğer dr istediyse zaten yumurta takibini yapacak ve ilişkiye girmeniz gereken tarhi söyleyecektir. Yok dr a gitmeden ne yapabilirim i soruyorsan son adet tarihini söylersen yardımcı olayım?

dr ıstedı bnden ama kndı doktruma cektrmedım daha sonucumuda gostermedım .adet tarıhım 26sında oldum agustosun
05 eylül itibari ile gün aşırı ilişkiye girmeye başlamanız gerekiyordu, dünde yüksek ihtimal ovulasyon günündü ( yani yumurtan çatlamış ve döllenmeye hazırdı) bu geceyi boş geçmeyin derim!! Cumartesi pazar bile ilişkiye girdiyseniz , spermler 72 saat içerde canlı kalabildiğinden dün yumurtayla buluşmuş olabilirler... Ama girmediyseniz, kalma ihtimalin azalabilir ama bu kalmayacağın anlamına gelmez... Bugün bi şansınızı deneyin, hatta cuma ve pazar tekrarlayın derim... Sevgiler....

cok tesekkr ederım salı gununu malesef kacırdım ama carsambayı degerlendrdım:) bu ay boyle gecıcek buyuk ıhtımal ama bırdahakı ay ne yapmam gerekıyor en azından ozamanı degerlendırebılıyım

cok tesekkr ederım salı gununu malesef kacırdım ama carsambayı degerlendrdım:) bu ay boyle gecıcek buyuk ıhtımal ama bırdahakı ay ne yapmam gerekıyor en azından ozamanı degerlendırebılıyım
Adet olduğun günden sonra 10.gün itibarı ile gün aşırı ilişki önerilir. Genelde 14.gün ovulasyonun gerçekleştiği gündür. 18.güne kadar )18.gün de dahil ilişkiye girmeniz şansını arttıracaktır. 10. günü sayarken adetinin başladığı ilk günden itibaren 10 gün saymalısın...

18 şubat 2014 günü ilk adet günüm dü. 25 şubat 2014 HSG çektirdim. HSG den sonra ağrım olduğu için 8 marta kadar ilişkiye girmedik. Sadece 8 marta bir kere ilişkiye girdik 27 martda 7.evlilik yıl dönümümüz de hamile olduğumu öğrendim. Meğer tüplerim HSG çekiminde açılmış bu sayede tek gecede hamile kaldım. Ümidimizi yitirdiğimiz bir anda geldi yakışıklı oğlum kısmetse kasım sonları kucağımıza almayı bekliyoruz :)

18 şubat 2014 günü ilk adet günüm dü. 25 şubat 2014 HSG çektirdim. HSG den sonra ağrım olduğu için 8 marta kadar ilişkiye girmedik. Sadece 8 marta bir kere ilişkiye girdik 27 martda 7.evlilik yıl dönümümüz de hamile olduğumu öğrendim. Meğer tüplerim HSG çekiminde açılmış bu sayede tek gecede hamile kaldım. Ümidimizi yitirdiğimiz bir anda geldi yakışıklı oğlum kısmetse kasım sonları kucağımıza almayı bekliyoruz :)

ya ne kadar gusel bırsey,ıns banada aynı gusel netıce olur bu hsg sonucunda.cok ama cok tebrık ederım banada dua edersenız sevınırım.

Geri