gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

Konu, 'Gebelik' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

rahim filmi hsg rahim filmi hsg video video evet arkadaşlar bizlerle bunu paylaşın lütfen. merak ediyoruz. önceesi neler yapıyorsunuz filmde neler yaşıyorsunuz acı oluyomu. sonrası neler oluyor. şimdiden paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum....:kiss:

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı
    kızlar yanlız bıraktınız çok ayıp bilgi istiyoruz sizden :uhu:

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Histerosalpingografi (HSG) veya türkçe tanımıyla ilaçlı rahim ve tüp filmi jinekolojide rahimağzı kanalının, rahim içinin ve Fallop tüplerinin yapısal ve işlevsel özelliklerini incelemede yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir.
    Boyalı iyotlu bir ilaç rahime veriliyor ben ilk çektirdiğimde ağrı duymamıştım ama yıllar sonra tekrar çektirdiğimde biraz canım yanmıştı korkulacak bişey yok canım topu topu 5 dakika falan sürüyor kanalların tüplerin açık olup olmadığına bakılıyor umarım hiç bir şeyin yoktur çok geçmiş olsun canım:kiss:

4. rehber

rehber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler çitos içimizi rahatlattın biraz çünkü bende korkuyorum aslında ben galiba çıkacak sonuçtan korkuyorum tıkanıklık varsa ne olur gibi

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    evet teşekkürler çito ablam
    rehpercim aynen çıkacak sonuçtan korkuyorum canım sıkılıyor :uhu:

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Canım kaygılanmayın öncelikle çok rahat olmalısınız film çekildiğinde ne kadar rahat olursanız okadarda rahat geçer.Ayrıca tıkanıklık varmı diyede korkmayın çünkü tıkanıklık eğer hafifse zaten film çekildiğinde açılıyor.Benim tıkanıklık açıldığı gibi tekrar tıkanıklık oldu.En son laparoskopi yapıldı sonuç olarak tüplerde ve kanallarda tıkanıklık yapışıklık saptandı.Size tavsiyem rahim filminden sonra kendinize dikkat edin edin hastaların bazısı rahim filminden sonrada hamile kalabiliyor şimdiden çok geçmiş olsun kızlar:kiss:

7. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    çok teşekkür ederim ablacaım allah sana şifa versin demekki iyi bişimiş korkulacak bişi yokmuş. tekrar teşekkürler bilgi için inşallah sorun çıkmaz olsada o an çözülecek sorunlardan olsun inşllh. sanada geçmiş olsun ablam

8. ozlem1984

ozlem1984 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar mrb bende yeni aranıza katıldım rahim filmini bende çektircem çok korukuyorum nolur bilgi verin

9. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar,

ben HSG çektirmiş biriyim.

Daha önce meleklermekani.com'da bu konuda konuştuğumuz arkadaşlarımız vardı. O zaman da söylemiştim; HSG çektirirken en önemli faktör bana göre çektirdiğiniz hastane/tıp merkezi ve işlemi gerçekleştiren doktorun kim olduğu.

Ben herhangi bir şekilde morfin/anestezi işlemi görmedim. Bazı çekimlerde uyuşturan ilaçlar kullanıldığını duydum ama bence iyi bir yerdeyseniz gerek yok.

Genital bölgeden yumurtalıklar ve rahim içine enjekte edilen özel boyalı bir sıvı ile çekiliyor bu film. O sıvı enjekte edildiği zaman baskı hissediyorsunuz rahim ve yumurtalıklarda lakin zaten film hemen çekildiği için bu uzun sürmüyor.

Benim doktorum işlemi her detayıyla adım adım bana anlatmıştı, işlem esnasında da bunu yapmaya devam etti, sohbet ederek filmi çektirdik. O nedenle güvendiğiniz ve kendinizi rahat hissettiğiniz bir doktor diyorum mutlaka ve mutlaka...

Bu arada; yanınızda mutlaka ped bulundurun arkadaşlar, sıvı yavaş yavaş akacaktır çünkü...

10. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bilgiler icin sagolun arkadaslar.
    Citosumun dedigine gelirse, benim annemde rahim filmi cektirdikten hemen sonra bana hamile kalmis:)
    olabilir yani hayirlisi olsun allah her isteyene nasip etsin ins.

11. yaprak28

yaprak28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

slm kızlar bende yeniçektirdim tüplere geçiş sınırlı olduğu yazıyor yaşayan varmı

12. Sevinccik

Sevinccik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende hsg filmi çektirdim 2 tane çocuğum vardı ama3. yü 2 yıl istedim olmayınca çektir dedi dr bende özel bir hastanede bayan bir dr gittim adi karı anamı ağlattı ben böyle bir işkence görmedim kadın resmen içimi söktü çektirdim bağıra bağıra ban sol tüpün tıkalı dedi bende ayağa kalktım benden lop diye bir kan boşaldı bende zeki tek başıma gitmişim hastaneye çünkü buradaki kızlar hep korkulacak bişey yok dediler ama ben öldüğümü zannettim am filimden 2 ay sonra hamile kaldım
    darısı size inşallah

13. Duru_

Duru_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 10 yıl üzerinde oldu ilkini çektireli,yeniden çektiricem dr.um yeni teknolojiyle daha kolay olabileceğini söyledi

14. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben de çektircem ama ne zaman sürekli erteliyorum çok korkuyorum bulunduğum yerde özel merkez yok denecek kadar az araştırmda çektiren varmı aranızda bilgilendirin lütfen

15. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    arkadaşlar ben bu hafta içinde çektiricem inşşallah ben yakınımla beraber girmiştim kız bişi hissetmedi bile korkmuyorum size yazıcam muhakkak sonunu 3 ay sonra deneme mühledi verdi :Dnasip hayırlısı bakalım

Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıskanç erkeklerden çekenlerin paylaşım alanı

Kıskanç erkeklerden çekenlerin paylaşım alanı

Ne büyük sorun dimi melekler kıskançlık, ama nedense bunlar bazen yerli yersiz ,gerekli gereksiz kıskançlıklar oluyor.Kıskanılmak bazen sevindiyor ama bazende sinir yaratabiliyor hatta ilişkiler bile bitiyor. Eminimki hep yaşıyoruz bu sorunları ve buna bir çözüm bulmakta o kadar kolay degil.Eger bu sorunları birbirimizle paylaşırsak ortak bir çözüm bulursak,bunun üstesinden gelebilecegimizi...
  2. HSG(Rahim Filmi) çekilenler buraya!!!

HSG(Rahim Filmi) çekilenler buraya!!!

Merhaba melekler, Ben de birçoğunuz gibi yıllardır bebek özlemiyle yanıyorum ve yanlış tedavilere, yanlış yönlendirmelere kurban gittim :18: Şimdi gücümü yeniden topladım tedaviye başladım ancak bana bu kadar beklememe rağmen yeni HSG çekecekler şimdi sizlerin yardımına ihtitacım var HSG (rahim filmi) çekilenler bana deneyimlerinizi anlatır mısınız? Ama lütfen korkutmayın :bangin:
  3. izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

aciiiillllll...arkadaşlar ben ege üniversitesinde bebek tedavisine başladım ama benden rahim filmi istediler,üniversitenin randevusu doluymuş,tepecik kadın doğum hastanesininde doluymuş randevuları,başkada resmi evrağımla (emekli sandığı) rahim filmini çekincem bir yer varmı bildiğiniz yada uygun fiyata güvenilir bir hastane çok pahalıya çekiyorlar ne yapcam ya biri bana yardım etsin ne olur.:18:
  4. HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

Bu konu; HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne olmak isteyen kadınlarda bebk olmama sebebplerinin araştırılmasında en çok kullanılan yöntemlerinden biri HSG yani rahim filmidir. Öyle ki sadece tüpleri tıkalı olduğu için anne olamayan hastaların hsg çektirdikten sonra hamile kaldıkları sık görülür bir olaydır. Çekilirken can yaktığı...
  5. hsg(rahim filmi)!

hsg(rahim filmi)!

selam ben pazartesi günü rahim filmi çekilceğim ama çok tereddütlüyüm ve korkuyorum ağrısının kısa bir süre olduğunu doktorum söyledi acaba acısı ,yanması veya herhangi birşey oluyormu dayanabilirmiyim süresi ne kadar maksimum

Sayfayı Paylaş