Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

mrh aranıza yeni katıldım.. bende pazartesi günü hsg çektiricem ama adet olmadım daha mutlaka adetten sonramı yaptırmak gerekiyor yoksa herhangi birgün yaptırabilirmiyim.bilgilendirirseniz sevinirim..ona göre doktor randevumu iptal edicem... tşkrler...
canım adetin bittikten 1 2 içinde cektirmen lazım

bu mubarek cuma günü RABBİM tüm evlat isteyenlere nasip etsin işallah.dilinizden duaları eksik etmeyin.şimdiden dualarınız kabul olur işallah herkese hayırlı CUMALAR . rabbim hepimize sağlık sıhhat versin

kızlar ben regl oldum conconolamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz üüüüüüüüüüüüüüüü

Allah iyiliğini versin :) bi de üüüüüüüüüüü diyor :) geçmiş olsun canım üzülmemeye çalış regl döneminde kendini mutlu hissedecek şeyler düşün ve uğraş,moral bozukluğu hormonları olumsuz etkiliyor ona göre,inşallah nisan hamişi olursun :) inşallah hepimiz nisan hamişi oluruz :) ayyy ne güzel olur dimi

Allah iyiliğini versin :) bi de üüüüüüüüüüü diyor :) geçmiş olsun canım üzülmemeye çalış regl döneminde kendini mutlu hissedecek şeyler düşün ve uğraş,moral bozukluğu hormonları olumsuz etkiliyor ona göre,inşallah nisan hamişi olursun :) inşallah hepimiz nisan hamişi oluruz :) ayyy ne güzel olur dimi
olurda nisanda süpriz yapmak istiyordum temiz aşılama yaptırcam kurtulcam ama ya tutmazsaaaaaaaaaaa

olurda nisanda süpriz yapmak istiyordum temiz aşılama yaptırcam kurtulcam ama ya tutmazsaaaaaaaaaaa

dua edelim de tutsun inşallah,ya tutmazsa diyorsun ,şimdiden olumsuz düşünme yaaa hep iyi düşün,tutması için dua et,olumlu düşün ki stresin azalsın bu da tutmasına yardımcı olur canım benim,hayata gülümsyerek bak ben öyle yapıyorum :) bizim yaptığımız en büyük yanlış ne biliyor musun? eşlere çok yansıtıyoruz onlar da olumsuz etkileniyor,artık eşimle çocuk konusunu çok açmıyorum sadece kısa ve öz o ay yapılması gerekenleri kısaca anlatıyorum o kadar,ilişki mi gerekiyor 'bugün ilişki günümüz' demiyorum sadece güzel giyinip yanına gitmek falan filan işte :) önceki aylarda resmen programlanmış robot gibi olmuştuk geç oldu ama aklım başıma geldi :) :) bi de netten hazır takvim indirdim çok güzel özel günlerimi,adet günlerimi tıklıyorum o da yumurtanın oluştuğu güne kadar her şeyi gösteriyor en azından takvimleri sayıp sayıp hesap yapmaktan da kurtuldum :)çok uzun oldu galiba

Geri