Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

HSG çekimimi dün Fındıkzade Radyotom/Radyomar'da yaptırdım. Korkarak gitmeme rağmen işlem söylendiği gibi ağrısız, kanamasız ve 3-5 dk. içinde bitti. Personelin sıcak davranışları ve yakın ilgisini de unutmayayım.Herkese tavsiye ediyorum.

arkadaslar bende cuma gunu gıdecegım hsg cektırmeye bı tane olgum var tuplerım kapalı olsaydı oglum olurmuydu dogumdan sonrada kapanıyormu ıkıncıyı ıstıyorum bır ayda olurmu hsgden sonra..

Selam arkadaşlar,
Bende dün HSG filmini çektirdim. İki gündür korkudan uyuyamıyordum. ve korkmakta da haklıymışım. Çok zorlandım oldukça ağrı ve sancım oldu bacaklarım kesildi, Allah herkese yardım etsin. Neyse ki tüpler açık çıktı. Doktorumun dediğine göre yüzde on hamile kalma şansım olacak bu ay, inşallah çabalarımız boşuna çıkmaz.

Ben de dün radyotom findikzade de hsg filmi çektirdim.ağrısız sizisiz 5dk da bitti ekip süper.normal muayene gibi.kalamam da olmadi.herkese tavsiye ederim.cihaz c kollu son teknoloji o yüzden asla agri duymuyosunuz.

Arkadaslar bugun findikzade de anestezi almadan cektirdim hsg yi ve inanin cok rahat oldu.bir aydir bosuna stres yapmisim.kanama falan da olmadi.tavsiye ediyorum korkmaya hic gerek yok yaptirin kurtulun 2dk ancak suruyor.

Bayanlar mrb yakın larda HSG ( rahim filimi ) çektiren varmi istanbulda nekadara çekim yapıyorlar ve nerede bana yardımcı olun tşk???

geçen hafta oldum ama antep te doktorun hastası olduğum çin sadece anestezi ücreti ödedim 65 lira

ben hsg ile ilgili bir sürü araştırma yaptım. yaptığım araştırma sonucunda dehşete kapıldım ve 1 yıl boyunca her ay karar verip her ay vazgeçtim korkudan. nihayet dün cesaretimi topladım ve gözümü karartıp çektirdim. öyle çok korkuyordum ki kendimi rahat bırakamadım bir türlü ama buna rağmen çok az sancıyla atlattım çok şükür. diyeceğim o ki inanın hiç sorun olmuyor kendimi rahat bırakabilseydim çektiğim azıcık sancıda olmayacaktı. yalnız girmeden önce mutlaka ağrı kesici için ve mutlaka bir kas gevşetici alın. ben sadece ağrı kesici içtim kas gevşetici almadım. ağrı o an içerdeyken oluyor çıktığınızda hiç bir acı yada sancı olmuyor. kas gevşeticide sizi rahatlatıyor.

Arkadaşlar ben nisan ayinda cektirdim hsg yi çok stresli gittim sabah uyandigimda stresten karnim agriyordu anestezi almadim istedim ama vermediler israrla bir tane agri kesici yutayim dedim onada izin vermediler girip cikmam 15 dk kadar surdu ebe çekti önce muayene aracini koydu sonra iğne yapti ignene biraz canim acidi sonra ilaci veriyorum karnina adet olmuş gibi sanci girecek demesiyle basladi aciyla karnima dokunmak istedim izin vermediler adet sancisindan daha fazla ama bir dakika kadar surmuyor bile sonrada evime geldim yattim adet olucak gibi kask agrisi çektim ilk gün uç günde kanamam oldu ama bir agri kesici içmeden bile atlattim çok şükür sonuçlarda güzel cikti

Geri