Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

selam kızlar ben daha önce hsg çektirdiğimi söylemiştim kanallar da yapışıklık vardı oda verilen sıvı ile açılmıştı.ama rahim filminin üzerinden 8 ay geçti ve ben hala hamile değilim. Neyse doktora gittim ve filmi görünce sorun var gibi dedi laparoskopi dedi ama ilk önce klomen tedavisi yumurta çatlatıcı iğne yapacak 2 ay böyle deneyeceğim. KIZLAR kafama takılan birşey doktor sorun var gibi dedi ya ama rahim filmi çaktirdiğim yerde kanalların açık sadece yapışıklık varmış oda açıldı demişti. şimdi doktor neden sorun var gibi diyorr....öfffffffff yapışıklık hsg sonrası gitmemiş olabilirmi kızlara yardım !!!1 insallah klomen le kalırım ve laporoskopiye gerek kalmaz allah herkeze nasip etsin çok ZOR ALLAH SABIR VERSİN

[ı]kızlar hsg sonrası yapışıklık olup açılanlar ve klomen tedavisi ile hamile kalanlar bana bilgi verin lütfen laparoskopi çektirenlerede sesleniyorum kızlar nasıl olduğunu ve sonucunu bana yazın teşekkürler..............[/ı]

[ı]kızlar hsg sonrası yapışıklık olup açılanlar ve klomen tedavisi ile hamile kalanlar bana bilgi verin lütfen laparoskopi çektirenlerede sesleniyorum kızlar nasıl olduğunu ve sonucunu bana yazın teşekkürler..............[/ı]
selam hsg yi bende çektirmiştim gecen ay sen laparoskopimi yaptırcaksın

merko

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bende 5yıllık evliyim ve çocugum olmuyor,eşimin tesleri normal çıktı.bende endometrioma kisti var.(çikolata kisti ).hamile kalamıyorum doktorum klomen tedavisi verdi kullandım ama kalmadım.benden hsg çektirmemi istedi,dün çektirdim çok şükür iyi çıktı,anesteziyle oldum hiç bişey hatırlamıyorum kolay geçti anlamadım bile biraz adet sancısı gibi agrım var,hsg sonrası hamile kalan varmı lutfen paylasırmısınız.:hasta:

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bende 5yıllık evliyim ve çocugum olmuyor,eşimin tesleri normal çıktı.bende endometrioma kisti var.(çikolata kisti ).hamile kalamıyorum doktorum klomen tedavisi verdi kullandım ama kalmadım.benden hsg çektirmemi istedi,dün çektirdim çok şükür iyi çıktı,anesteziyle oldum hiç bişey hatırlamıyorum kolay geçti anlamadım bile biraz adet sancısı gibi agrım var,hsg sonrası hamile kalan varmı lutfen paylasırmısınız.:hasta:
çikolata kistinini banada söylediler ama kistler büyürse diye klomen yada çatlatıcı gibi ilaç vermedi sana öyle bişey söyledilermi

rahim filmi

arkadaşlar bana oncesinde agrı ksıcı ığne yaptılar.film cekılırken nerdeyse aglayacaktım allah a sükür kı kısa sürdü. bttıkten sonra bıraz kanamam oldu.agrım yoktu ama 3 saat kadar sonra cok fazla agrım basladı. suan fılm cekelı 7 saat oldu hala sancım cok kıpırdayamıyorum sabaha kadar gecmezse dr u arayacam. umarım rahım delınmesı gıbı bır komplikasyon olmamıstır esım de bu yuzden kızdı kısacası tavsıyem işlem cok agrılı olabılıyor ona gore ıyı dr ve ıyı hastane bulun ve hazırlıklı olun

bende anestezili çektirdim.iyiki de öyle yaptırmışım.özel bir hastanede çekildim biraz pahalı ama o acıyı yaşamaktansa para vermeyi tercih ederim.

merhaba kızlar bende rahim filmi çilmek istiyordum bulunduğum yerde 1 tane özel hastahane vardı bende tatili bekledim şimdi hastahaneden geldim doktor bidahaki adetten sonra 1 hafta içinde çekilmemiz gerektiğini söyledi şimdi rahim duvarı kalındır olmaz dedi alanında iyiymiş bakalım nolacak 18.08.2010 da randevum var sonuçtan korkuyorum 1 yıldır bebek istiyoruz ama olmuyor :(
bu arada içinizden orduda oturan ve sağlam bidoktoru olan var mı?varsa yazın lütfen ...

Merhaba arkadaşlar siteye yeni katıldım. biz de 16 aydır deniyoruz ama henüz bebişimize kavuşamadık. Ne zaman moralim bozulsa açıyorum interneti ve benim gibi sorun yaşayan birçok kişinin msjlarını okuyunca moral buluyorum. İnşallah hepimiz ilerde hamilelik süreçlerimizi paylaşırız burda. Ben bugün doktora gittim rahim filmi için ve Cumaya randevu verdiler. Sılam_nisa sen de yarın çektircekmişsin sonucu bildirirsen sevinirim. Hsg çektircek bütün arkadaşlar bu işlem sizi bebeğinize bir adım daha yaklaştırcak. bunu unutmayın ve kendinizi korkutmayın. filmimi çektirince size yaşadıklarımı anlatırım daha fazla uzatmıyim. İnşallah isteyen herkes melişine kavuşur

Geri