gebe
  1. askask

askask Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

rahim filmi ve rahimağzı yarası

Konu, 'Gebelik' kısmında askask tarafından paylaşıldı.

rahimde yara varken hamile kalmak rahim ağzında yara varken hamile kalınırmı merhaba arkadaşlar benim rahimfilmi çektirmem gerekiyor ama bende rahimağzında yaram var internetteki araştırmalarıma göresakıncalıymış yara varken film çekilmesi,benim gibi olup yara varken film çektiren oldumu ve bi sorun oldumu?cevap verirseniz cok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

2. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    canım bende yara vardı ama çok küçüktü doktorum bana antibiyotk vermşti yani dondurulmayacak kadar önemszdi..rahm filmi çekileceğim güne kadar kullanmıştım...yine az bişey kalmştı ama yinede çekldm bi sorunda çıkmadı..br yıl önce çekndm..bunu en ii doktorun blir ve yarana görede değişr..

rahim filmi ve rahimağzı yarası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hsg(rahim filmi)!

hsg(rahim filmi)!

selam ben pazartesi günü rahim filmi çekilceğim ama çok tereddütlüyüm ve korkuyorum ağrısının kısa bir süre olduğunu doktorum söyledi acaba acısı ,yanması veya herhangi birşey oluyormu dayanabilirmiyim süresi ne kadar maksimum
  2. rahim filmi

rahim filmi

kızlar ilk başta merhaba ben yeni üye oldum buraya ben bebek için tedavi görüyorum ama klomen verdi daha sonra adetin bittikten sonra rahim filmi çektireceksin dedi bunun hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim var mı rahim filmi çektirenn
  3. Rahim Ağzı Yarası Gebeliğe Engelmidir?

Rahim Ağzı Yarası Gebeliğe Engelmidir?

rahim ağzı yarası nedir,rahim ağzı yarasının nedenleri,rahim ağzı yarası kısırlık yaparmı,rahim ağzı yarası gebeliğe engelmi,rahim ağzı yarası tedavisi,rahim ağzı yarası hakkında bilgiler Erozyonun veya halk arasında söylendiği gibi rahim ağzında oluşan yaralar'ın nedeni uzun süre devam eden ve tedavi edilmeyen iltihaplardır. Ağrı, devamlı akıntı, ilişki sonrası ağrı-kanama gibi...
  4. Rahim ağzı yarası Gebeliğe Engel mi?

Rahim ağzı yarası Gebeliğe Engel mi?

rahim ağzı yarası nedir,rahim ağzı yarası olup hamile kalan varmı,rahim ağzı yarası gebelikte sorun oluştururmu,rahim ağzı ve hamilelik hakkında bilgiler Tüm kadınların korkulu rüyası haline gelen ve bazı hanımlarda bu hastalıktan şikayet eden kadınlar hamile kalamama korkusu ve çevrelerden ve kulaktan kulaga söylentilerle yola çıkarlar. aslında kadınların ve hamile kalmak isteyen kadınların...
  5. rahim filmi sonrası kanama

rahim filmi sonrası kanama

dün rahim filmi çektim bugün hareket ettikçe kanamam oluyor normalmi

Sayfayı Paylaş