gebe
  1. betül34

betül34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

Rahimde şekil bozukluğu

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında betül34 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar .. 1 buçuk yıllık evliyim. Eşimle çocuk istiyoruz 9 aydır korunmuyor uz fakat çocuğumuz olmuyor ilaç tedavisi de işe yaraması. Eşime bakıldı problem yok .Doktorum bana da rahim filmi çekti ve sonucumun iyi olmadığını rahimin kalp şeklinde olduğunu bu durumunda sıkıntılı olabileceğini söyledi. Hamile kalmama engel olabilirmiş. Hamile kaldığım zamanda düşük yapma riski yüksekmiş. Şimdi çok korkuyorum. Aramızda benim durumumda olup ta doğum yapan var mı? Yardım istiyorum ..

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,Rahim şekil bozukluğu bebeğin bulunacağı alanı daralttığı için rahim kas yapısının bozulmasını sağlar. Rahim ağzın da bu nedenden dolayı gevşeklik oluşabilir düşüğe neden olabilir.Bir kaç çeşit rahim şekl bozukluğu vardır.Sizinki hangisi bilmiyorum ama ona göre tedavi uygulanacaktır.

3. Meleklerin Meleği :)

Meleklerin Meleği :) *Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu* Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.144
    Ödül Puanları:
    93
    BETUL CNM MERHABA BU KONUDA TAM YERINE YAZDIN cnm benm de rahım cok azda olsa yana dogru T seklındeydı normalde Y seklınde olması lazım ben hıstereskopı oldum sımdı Y seklınde tam snaa onerebılecgım hastane ve dr var ve gercektende mutıs sonuclar almıs bı dr

4. betül34

betül34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Eda canım yardımcı olursan çok sevinirim..

5. çiğdemvural

çiğdemvural Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    İlk defa duydum bunu.. Dilerim ki bebeğini sıhhatle kucağına alırsın canım

Rahimde şekil bozukluğu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burun Şekil Bozukluğu (Burun Estetiği)

Burun Şekil Bozukluğu (Burun Estetiği)

burun şekil bozukluğu burunda şekil bozukluğu burun bozuklukları erkek şekilleri bozuklukları Burun, en göz önünde olan organlarımızdan bir tanesidir. Her ırk ve kişinin, belli bir burun şekli vardır. Çoğunlukla travmaya bağlı bazen de yapısal olarak burun şeklinde bozukluklar olabilir. Doğallıktan uzak görüntüler kişiyi rahatsız ederse, kişinin “burun şeklinin değiştirilmesi”ni isteme hakkı...
  2. Ayakta Şekil Bozuklukları Neden Olur Sebepleri Nelerdir ?

Ayakta Şekil Bozuklukları Neden Olur Sebepleri Nelerdir ?

ayakta şekil bozukluğu ayakta şekil bozuklukları Hayatımız boyunca vücumuzun tüm yükünü taşıyan ayaklarımızda zamanla pek çok sebepten bazı deformasyonlar oluşabilir melekler. Çok ciddi sorunlara yol açabilen bu deformasyonlar özellikle biz bayanlarda çok sık görülür. Sebebi ise yanlış ayakkabı seçimi ve uzun süre giyilen topuklu ayakkabılardır. Elbette ki ayakta ki şekil bozuklukları başka...
  3. Kişilik Bozuklukları Tedavi Şekilleri hakkında bilgi

Kişilik Bozuklukları Tedavi Şekilleri hakkında bilgi

Kişilik Bozuklukları Tedavi Şekilleri hakkında sizden bilgi rica ediyorum ve şimdiden paylaşımınız için çok tşkler.
  4. Teratospermi nedir?Sperm şekil bozukluğu hakkında bilgiler

Teratospermi nedir?Sperm şekil bozukluğu hakkında bilgiler

Bu konu;sperm şekil bozuklukları,teratospermi nedir hakkında bilgiler vermektedir Evli çiftlerin bir çoğu çocuk sahibi olmakta güçlük çektiklerini ve bu çiftlerin yaklaşık yarısında bu güçlüğün ardında yatan sebebin erkek faktörü olduğunu bilmekteyiz. Erkek infertilitesine yol açan çok sayıda sebep bulunmaktadır.Sperm analiziyle sperm sayısı,şekil bozukluğu gibi değerleri öğrenmek...
  5. Genital Dudakların Şekil bozukluğu

Genital Dudakların Şekil bozukluğu

labioplasti nedir,labioplasti kimlere yapılır,labioplasti ameliyatı,labioplasti yaptıranlar,labioplasti öncesi sonrası,labioplasti fiyatları ,labioplasti hakkında bilgiler Genital estetik içinde en sık yapılan ameliyatlardan birisi küçük dudak olarak da bilinen iç dudakların (labium minus) küçültülmesi işlemi. Bu işleme labioplasti adını veriyoruz. İç dudaklar, dış dudakların arasında yer...

Sayfayı Paylaş