gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rahimde yara dondurma işlemi nasıl yapılır bilen varmı kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar rahmimde yara varmış ismide servikal erozyon diyorlar, bu yara dondurma işlemini nasıl yaptırıyoruz sebebi ne bu yaranın ve işlemde acı duyuluyor mu ? Birde biliyorsanız fiyatı nedir ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

rahimde yara dondurma işlemi nasıl yapılır bilen varmı kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Repo nedir? Nasıl işlem yapılır?

Repo nedir? Nasıl işlem yapılır?

repo nedir repo nasıl yapılır nedir nasıl yapılır çeşitleri işlem REPO :Geri alım vaadiyle yapılan satışlardır. Müşteri repo günü parasını bankaya verirken, banka bu para karşılığında menkul değerler ticari portföyündeki kağıtları geçici olarak müşteriye satar. Ancak genellikle müşteri kağıtları fiziken teslim almaz. Vade geldiğinde, kağıdın geri alımı yapılarak müşteriye parası ve faizi iade...
  2. yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı

yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı

Kızlar yeni facebook hesabımı dondurmak istiyorum 2011 hesap dondurma ve kapama olayını tam olarak nasıl yapıyoruz. Tamamen kapanıyor mu silini yor mu ? Yoksa işlem geçici süre için mi yapılıyor.
  3. Dondurma kızartması nasıl yapılır?

Dondurma kızartması nasıl yapılır?

dondurma kızartması dondurma kızartması tarifi Marifetli hanımların mutfaklarından enteresan tatlar çıkmaya devam ediyor. Şimdi sizlere sunacağım bu dondurmalı tatlıyı en kısa zamanda evimde de denemeyi düşünüyorum doğrusu oldukça güzel bir tatlıya benziyor. Sizlerde benim gibi beğendiğseniz hadi mutfağa meleklerim :D Malzemeler: Dış Kabuğu İçin: 1 adet yumurta akı 1 bardak robotto...
  4. aside nasıl yapılır bilen varmı ?

aside nasıl yapılır bilen varmı ?

Bamya sevenlerin bilecekleri bir yemek var, aside. Muhtemelen adminler bilir. Ben bu yemeğin yapılışını bilmiyorum.Arkadaşımda yedim hoşuma gitti.Şimdi bamyam var da tarif yok.Tarifini yazarmısınız..?
  5. şımarık kız diyetini bilen varmı

şımarık kız diyetini bilen varmı

merhaba arkadaşlar geçen gün tülin şahinin programını izlerken şımarık kız diyetini duydum ama tam anlayamadım şımarık kız diyetini bilen ve seyreden varsa konu ile ilgili bana bilgi verebilirmi konuşmaların sonlarında yetiştim çünkü ve bu diyeti çok merak ediyorum:)

Sayfayı Paylaş