gebe
  1. enes pektaş

enes pektaş Forum Okuru

rahimde yara tedavisi için önerdiğiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında enes pektaş tarafından paylaşıldı.

rahimde yara tedavisi için önerdiğiniz bir bitkisel çözüm varmı cevap verebilirmisiniz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

rahimde yara tedavisi için önerdiğiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rahim ağzında yara

rahim ağzında yara

rahimde yara kanama yaparmı rahim yarası kanama yaparmı Rahim ağzında yara Halk arasında rahim ağzında yara olarak bilinen servisit en sık karşılaşılan jinekolojik problemlerden birisidir. kadınların yarısından fazlası hayatının bir döneminde bu hastalığa yakalanır. Yaşı ne olursa olsun cinsel yönden aktif her kadın servisit için uygun bir adaydır. Kasık ağrısı ve vajinal akıntısı olan...
  2. Rahim İÇinde Ultrasonla bebek hiç görünmüyor yardım lütfen.

Rahim İÇinde Ultrasonla bebek hiç görünmüyor yardım lütfen.

arkadaslar bende rahim icinde bebek hic görünmüyor..Doktorum saliya kadar beklememeiz gerektigini söyledi.ne yapacagimi bilmiyorum inseallah bir mucize gerceklesir. bu benim ikinci hamileligim ..malesef birincisinde düsük yaptim .nerede isi ümirahime kalmadi rahime veya tüplere zarar verecekler diye cok cok korkuyorum dua edin lütfennn
  3. Rahim içi yapışıklığın tedavisi var mı?

Rahim içi yapışıklığın tedavisi var mı?

Bu konu; rahim içi yapışıklık tedavisi hakkında bilgi vermektedir Kadınlarda kısırlık sebeplerinden biri olarak geçen rahim içi yapışıklık cerrahi müdahaleyle giderilebilmekte. Kısırlık tedavisi üzerine yeni yöntemler uygulanmakta.Anne olmayı dileyen meleklerimizden rahim içi yapışıklık sorunu yaşayan var ise bu konudaki detaylı araştırmamızı okumasını tavsiye ederim. :tik: İşte rahim içi...
  4. yardım rahim içi araçla hamile kaldım

yardım rahim içi araçla hamile kaldım

Çok üzgün ve şaşkınım , spiral kullandığım halde hamile kaldım. Bebeğe bir zararı olur mu acaba? Drumla da yarın randevum var, bilen var mı ?
  5. Rahim ağzında yara olanlar

Rahim ağzında yara olanlar

rahim ağzı yarası nedir,rahim ağzı yarası neden olur,rahim ağzı yarasının sebepleri,rahim ağzı yarasının tedavisi,rahim ağzı yarası hakkında bilgiler Halk arasında rahimde yara veya rahim ağzında yara olarak bilinen "servisit" jinekolog doktorlar tarafından en sık karşılaşılan jinekolojik problemlerden birisidir. Rahim ağzı yaraları genel anlamı ile cervicit (servisit) rahim ağzı...

Sayfayı Paylaş