gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Rahip

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada rahip görmek , iyi bir haberin alınacağına işarettir. Rüyayı gören kadınsa, hamile kalacağına; erkekse, işlerinde başarıya ulaşacak anlamına gelir. Rüyayı görmek kadınsa, hamile kalacağına; erkekse, işlerinde başarılı olacaksınız demektir. Rüyada rahip görmek, iyi bir haberin alınacağına yorumlanır. İşleriniz, planladığınız gibi yolunda gitmeyecek. Hayatınızda birtakım aksilikler olacak. Yanlış karar almamak için dikkat edin. Siyaha giyinmiş bir rahip veya rahibe, uzun yoldan gelecek iyi haberdir.Rüyasinda rahip oldugunu gören sapik bir is yapar. Bir rivayete göre caiz olmayan seyleri yaparak bunu adet etmekte inatçilik yapar. Rüyada dindar bir kimsenin kendisini rahip olarak görmesi, Allahin (C.C.) ona korku ve husu verecegine delalet eder. Bazi tabircilere göre rüyada rahip görmek, Allahtan korkan bir kimse olarak tabir olunur.İşleriniz planlandığınız gibi yolunda gitmeyecek. Hayatınızda birtakım aksilikler olacak. Yanlış kararlardan kaçının.Rüyada rahip görmek; rahibin üstü başı temiz ise iyi ve dindar biri ile tanışmaya, üstü başı kirli ve çirkin ise dinsiz ve kötü biri ile karşılaşmaya, rahipten birşey almak; çok kötü bir haber almaya, rahiple kavga etmek; galip gelmek; bir feleketten kurtulmaya, mağlup olmak; kaza geçirmeye veya üzüntüye işarettir.

Rahip konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rahip /Rahibe

Rahip /Rahibe

Rahip görmek iyi habere, başarılı olmaya yahut halkın sırtından geçinmeye, hakkı ve hakikati bile bile gizlemeye; Rahibe görmek iffet ve namuslu olmaya, dünyalığa ve sevince delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Papaz.
  2. Rahibe

Rahibe

Rüyada rahibe görmek , dünya zevklerinden artık el ayak çekmenize ve düzgün bir yaşantı sürmeniz gerektiğine işarettir. Rüyada rahibe görmek, dünya nimetlerinden çekilmeniz gerektiğine ve düzgün bir yaşantı sürmeniz gerektiğine yorumlanır. Sevgilinizden ayrılma olasılığınız da olabilir demektir. Sevgilinizden ayrılma olasılığı var.Rüyada rahibe görmek, dünya zevklerinden artik usanç...
  3. Rahibe =)

Rahibe =)

RAHİBE Bir rahibe taksi çevirmiş, yola çıkmışlar. Ama taksi sürücüsü aynadan sürekli rahibeye bakıyormuş. Rahibe neden öyle baktığını sorunca adam: 'Çok özür dilerim rahibe, size birşey söylemek istiyorum ama kızarsınız diye de çok korkuyorum' demis. Rahibe gülümsemiş: 'Sevgili oğlum, benim yaşımda, üstelik de rahibe olan birine ne söylersen söyle hoşgörülü davranacağıma emin olabilirsin....
  4. Iki Rahibe :)

Iki Rahibe :)

Iki rahibe varmis biri matematikçi biri mantikli.Bunlar bir aksam karanlikta kiliseye dönerlerken matematikçi rahibe mantikliya dönerek ; -"Yaklasik 20 dakikadir bir adam bizi takip ediyor ve gittikçe yaklasiyor su anda aradaki mesafe 50 metre" der. Bunun üzerine mantikli rahibe bunun tek mantikli açiklamasi olabilecegini ve adamin kendilerine tecavüz edecegini ve daha hizli...
  5. Budist bir rahibin şiiri

Budist bir rahibin şiiri

YOL ---- sizin yaşamınız. DELIK ----negatif noktalarınız,obsesyonlarınız, zayıflıklarınız, nefsiniz… BAŞKA BIR YOLDAN YÜRÜMEK -----bu yaşam içinde öğrene öğrene yarattığınız yeni insan BEŞ BÖLÜMDE YAŞAM ÖYKÜM: 1) Bir yoldan yürüyordum. Kaldırımda büyük bir delik gördüm, içine düştüm. Benim suçum değildi. İçinden çıkmak çok uzun sürdü. 2) Bir yoldan yürüyordum. Kaldırımda büyük bir...

Sayfayı Paylaş