gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

railacım buda senin ve annen için...

Konu, 'Kadınca' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

railacım anneler günün kutlu olsun yanaklarından öpüyorum bu gül...

annenin anneler gününü kutlar ellerinden öperim

bu gülde annen için...

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: railacım buda senin ve annen için...
    bende canım bitanecik arkadaşım railanın anneler gününü kutlarım sen bitanesin canım benim:kiss:

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

4. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

anneler gunun kutlu olsun railacım

railacım buda senin ve annen için... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu hikâye senin için!

Bu hikâye senin için!

Bu hikâye senin için! ’Anlamak’ kelimesini sözlüklerden çıkartıp elimle dokunacağım kadar somut hale getirdiğin ve yüreğime yerleştirmeme yardım ettiğin için... ’Anlamak’ ve ’anlaşılmanın’ en güzel denilen sevişmeleri kıskandırdığını bildiğin ve bana da öğrettiğin için... Durum ne olursa olsun, dilinde bu kadar güzel bir ’özgürlük’ şarkısıyla yaşayabildiğin için... Senin için......
  2. Buda Melek anneler ve aynı zamanda en yeni Melek annelerden olan diyar için:)

Buda Melek anneler ve aynı zamanda en yeni Melek annelerden olan diyar için:)

melek anneleri kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarip et desen bana sadece anne derdim mayıs ayının 2. pazarı :melek:Tüm melek annelerin anneler günü şimdiden kutlu olsun :yo:
  3. senden geriye kalan içimdeki bu unutulmuşluk

senden geriye kalan içimdeki bu unutulmuşluk

Senden geriye kalan Suskun bir dil.. Asık bir surat.. Saçı sakalına karışmış, Ve hep uzağa bakmaktan, Gözleri bozulmuş bir adam.. Duraklarda öylesine oturup, Hiçbir otobüse binmeyen. Elerini cebine koyup Binlerce insanın koşuşturduğu caddelerde Kimsesizliğine aldırmadan, Kahpeliğine inat, Dimdik yürüyen... Senden geriye kalan, Kaşları çatık... Öfkeden elleri yumruk yumruk.. Zehrini içine...
  4. Bu Yürek  Senin İçin Atar.!

Bu Yürek Senin İçin Atar.!

Çok güzel melekler sizinlede paylaşmak istedim..Çok etkilendim.. Bu Yürek Sen'in İçin.. Ya İlahi, bu yürek Sen'in için Sana yanmak ister.. Öyle yanayım ki.. Ya İlahi.. Sevdan geceleri uykumu bölsün, günün aydınlığında gafleti silsin.. Her halde Seni arayım, her halimle Seni bulayım.. Her kapının anahtarı Sen de Ya İlahi.. Sana gelen tüm kapıları arala, sessizce süzülüp...

Sayfayı Paylaş