gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

rakiplerden biri çekildi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

mayıs ayında yapılacak olan dünya çapındaki müzik yarışmasından gürcistan yarışmadan ayrılma karaı aldı ayrıntılar sebebi hepsi haberimizde....
    GÜRCİSTAN EUROVİSİON'DAN ÇEKİLDİ!
    BU YIL RUSYA'NIN BAŞKENTİ MOSKOVA'DA DÜZENLENECEK OLAN 54'ÜNCÜ EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASI'NA YİNE BİR SİYASİ KRİZ DAMGASINI VURDU....

Yarışmaya kısa bir süre kala ev sahibi ülke ile Gürcistan arasında yaşanan şarkı krizi yarışmadan çekilme ile sonuçlandı.

Gürcistan'ın yarışmaya katılmak istediği 'We Don't Wanna Put In' şarkısı Eurovision organizatörleri tarafından siyasi içerikli bulunduğu için reddedildi. Şarkının isminin karşılığı 'Olay Çıkarmak İstemiyoruz' anlamına geliyor ancak küçük bir kelime oyunu ile 'Putin'i İstemiyoruz' da oluyor. Şarkıyı seslendirecek Stephane Mgebrishvili ve 3G isimli grup böylece Rusya Başbakanı Putin'e gönderme yapacaktı. Gürcistan reddedilen şarkılarından sonra çekilme kararı aldığını açıkladı.

Son düzenleme: 14 Mart 2009
rakiplerden biri çekildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rakip

Rakip

Bir rakibiniz olduğunu gördüyseniz, yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayayacağınız anlamına gelir. Rakibi yenerse kişinin bir engeli aşacağına, yenilirse ise değer verdiği birşeyi başkasına kaptıracak demektir.Yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayacaksınız.Yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayacaksınız.
  2. gündüz çekilmiş bir resmi gece çekimine dönüştürmek

gündüz çekilmiş bir resmi gece çekimine dönüştürmek

Ctrl+Shift+U Ctrl+M. Aşağıdaki değerleri girin. Ctrl+U. Adjust hue/saturation ve aşağıdaki değerleri girin. elliptical shape tool ile bi ay çizin. Ve outer glow u aşaıdaki değerler ile birlikte ekleyin. lasso tool u kullanarak ayın etrafında rasgele bi seçim yapın. Ctrl+Alt+D Yeni bir layer oluşturun.Sonra Filter/Render/Clouds...
  3. Buda googlenin rakibi bir arama motoru

Buda googlenin rakibi bir arama motoru

googleye benzer arama motorları googlenin rakibi Arama motorları sürekli gelişiyor buda türke has zeka ile oluşturulmuş bir site İlaçlı Google - Nuri Alço Sunar
  4. çekil gitt......

çekil gitt......

Ayrılık Sevdi Bizi, İçim Hüzün Denizi Çekil Git Desemde Gitme..Sevdiğim En Güzel Derdim Sensin, Ölüm Seninle Gelsin.. Bende Git Desemde Gitme .. Sana Git Dediğim Yalan Yokluğun Bende Kalan Son Sözüm Budur.. Sakın...
  5. Emolara Rakip Bir Akım Geliyor : ~Ganguro~

Emolara Rakip Bir Akım Geliyor : ~Ganguro~

hahaha Meleklerim Emolar yetmezmis gibi, simdi bide Ganguro'lar cikmis :D:D:D ya ben tam karar veremedim, simdi gelen gideni aratirmi :D:D:D Yoksa iyikide gelmislermi :D:D:D karar sizin Meleklerim :D:D:D ama benim sahsi fikrim, nekadar kötü olsalarda, emolardan biraz sevimli gibiler hahaha...

Sayfayı Paylaş