gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

ramazan-i serif

Konu, 'Dini Resimler' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ramazan-i serif
    emeğine sağlık

ramazan-i serif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yasini serif-i bide tahadan dinleyin

yasini serif-i bide tahadan dinleyin

evradiye evradiye duası yasini şerif duası yasini şerif dinlemek istiyorum yasin dinlemek istiyorum Yasin'i Şerifi Bir de Taha'dan dinleyin 23 Mart 2007 19:04, Cuma
  2. <<<<< hadis-i serifler >>>>>

<<<<< hadis-i serifler >>>>>

ilginç hadisler ............İki maddeli hadis-i şerifler İki şeyin korkusu Ümmetim için şu iki şeyden korkuyorum: 1- Bolluk ve rahat içinde iken, şehvetlerine uymalarından, 2- Namazı ve Kur’anı terk etmelerinden. (Taberani) Beladan kurtulanlar Ahir zamanda, şiddetli belaya maruz kalınır. Ancak şu iki sınıf kurtulur: 1- Allah’ın dini için, dili ile ve kalbi ile mücadele eden, 2- Dinini...
  3. Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan

Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan

Bütün Meleklere Hayırlı Ramazanlar... Ailenizle Sevdiklerinizle Dostlarınızla Birlikte nice Ramazanlara...
  4. Hoşgeldin ya şehr-i Ramazan

Hoşgeldin ya şehr-i Ramazan

hoşgeldin ya şehri ramazan hoşgeldin ya şehr i ramazan Evet arkadaşlar 2010 Ramazan ayına bu gece sahura kalkarak başlıyoruz.Tüm meleklerimizin ve müslüman aleminin Ramazan- ı şerifi hayırlı uğurlu olsun
  5. Sure-i Kadr´i Okumanin Faziletine Dair Hadis-i Serif

Sure-i Kadr´i Okumanin Faziletine Dair Hadis-i Serif

kadir suresi, kadir suresi okunusu Meleklerim Resulü Ekrem Kadir sure-i celile hakkinda söyle buyuruyor: "Bu Sureyi farz namazlarinda okuyan kimse Cenabi Hakk tarafindan bir münadi: "Ey Allahin kulu! Allah Teala günahlarini affetti" diye nida eder" Ne güzel değilmi? Kisacik bir surenin bu kadar büyük fazileti var meleklerim.... Türkçe Okunuşu...

Sayfayı Paylaş