gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ramazan Mesajları Kısa mesajlar yazın bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar ben ramazan ayı öncesi sizlerden Ramazan Mesajları Kısa mesajlar paylaşımın da bulunmanızı istiyorum şimdiden hayırlı ramazanlar dilerim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ramazan Mesajları Kısa mesajlar yazın bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Mesajlar

Kısa Mesajlar

Kısa Mesajlar arıyorum Kızlar ben sevgilime ve arkadaşlarıma göndereceğim kısa mesajlar istiyorum var mı sizde kısa ve güzel mesajlar acaba?
  2. Ramazan Bayramı İçin Kısa Smsler Mesajlar

Ramazan Bayramı İçin Kısa Smsler Mesajlar

Ramazan Bayramı İçin Smsler Ramazan Bayramı İçin Kısa Smsler Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler, yaklaşan Ramazan Bayramı için bu sayfamızda çok hoş sms ve bayram tebriği mesajları paylaşıyoruz sizlerle ve misafirlerimizle... Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden...
  3. 2012 Kısa Ramazan Mesajları çok güzel

2012 Kısa Ramazan Mesajları çok güzel

Güzel Ramazan Mesajları Kısa Ramazan Mesajları Güzel Evet Sevgili Melek'ler Ramazan Ayına çok az bir zaman kaldı. Biz de site oalrak şimdiden sizlere iftar yemekleri tarifleri veriyor ve Ramazan Ayı ile ilgili diğer tüm merak edilen bilgileri paylaşıyor ve ayrıca şimdide bu konularımıza bir yenisini daha ekliyerek sizlere kısa ramazan mesajları aktarıyoruz. -Mübarek Ramazan Bayramı nı...
  4. kısa ama etkileyici aşk mesajları yazın lütfen

kısa ama etkileyici aşk mesajları yazın lütfen

Ben galiba aşık oldum :D Ağzım kulaklarımda hani o derece :D Sevdiğim kıza mesaj atmak istiyorum ilk mesajım olacak ve ne yazacağımı bilemiyorum.Sizce ne yazsam? Şöyle etkili, kısa ama vurucu :D
  5. Kısa Ramazan Bayramı Mesajları 2014

Kısa Ramazan Bayramı Mesajları 2014

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş