gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Ramazan olması nedeniyle Tarot'a ara veriyoruz.

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi Ramazan ayı münasebetiyle açılıma ara veriyorum.
    Ama yinede size AYLIK açılım yapıp Burcunuza analiz ettim.

Eylül ayını umarım böyle telafi etmiş olurum.

Saygılar.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ramazan olması nedeniyle Tarot'a ara veriyoruz.
    saol handanım:D eeee yakısmaz ramazanda böyle olaylar...düşüncen için saol canım

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Iyi yaptin ablam :D:D

4. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

sevgili handan ii yapmışın.ama mazur gör meraktan soruyorum takrar nezaman bakabileneksin.ben yani üyeyim ve gerçkten bazı şeyler hakkında bilmem greken şeyler var..

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
Ramazan olması nedeniyle Tarot'a ara veriyoruz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çin üretime ara veriyor

Çin üretime ara veriyor

Çin üretime ara veriyorDünyanın üretim devi Çin ilginç bir nedenle yüzlerce fabrikasında üretime ara veriyor Çin yönetimi, 2008 Pekin Olimpiyatları başlamadan önce temiz hava için bazı fabrikalarda üretimi durdurmaya karar verdi. Hükümet ve endüstri kaynaklarına göre, başkent Pekin'in kuzeyinde bulunan Hebei eyaletindeki sanayi kenti Tangshan'daki yetkililer, olimpiyatlardan önce havanın...
  2. Goodyear da Üretime Ara Veriyor

Goodyear da Üretime Ara Veriyor

Goodyear Lastikleri T.A.Ş, Kurban Bayramının ve yeni yılın ardından üretime 5'er gün ara vereceğini duyurdu. Goodyear'dan Borsaya gönderilen yazıda, global ekonomik koşulların sonucu olarak ortaya çıkan talep daralmasının devam ettiği belirtildi. Yazıda, yönetim kurulunun azalan talepler doğrultusunda artan stokları dengelemek üzere, normal şartlarda Kurban Bayramı tatili sebebiyle 7...
  3. Tofaş üretime ara veriyor

Tofaş üretime ara veriyor

Tofaş, yurtdışı ve yurtiçi ürün talebindeki azalma sonucunda, 2-9 Şubat tarihleri arasında altı iş günü üretime ara verecek. Şirketin İMKB'nin Cuma günkü bülteninde yer alan açıklamasına göre, bu dönemde ürün geliştirme ve kalıp yapım faaliyetleri devam edecek, çalışanlar ise yıllık izinlerini kullanacak.
  4. Ramazan Dolayısı ile Tarot açılımlarımıza ara veriyoruz..

Ramazan Dolayısı ile Tarot açılımlarımıza ara veriyoruz..

Ramazan ayı vesilesi ile Tarot açılımlarıma ara veriyorum.:handanca: 20/08/2009 tarihinden itibaren açılım yapılmayacak konular kilitli kalacaktır. Bilginize sevgili melekler.. Melekler Mekanı Tarot Danışmanı handanca
  5. Beren Saat Dizilere Ara Veriyor

Beren Saat Dizilere Ara Veriyor

beren saat, beren saat haberleri, beren saat yeni dizisi Sevgili melekler, başarılı oyuncu Beren Saat, İntikam dizisinin sona ermesinin ardından bir süre dizi kariyerine ara verecek. Saat hayranlarını üzecek bu haberin detayları şöyle... Aşka Sürgün,Hatırla Sevgili,Aşk-ı Memnu,Fatmagül'ün Suçu Ne ve son olarakta İntikam dizisi ile ekranlarda olmaya devam eden Beren Saat aralıksız...

Sayfayı Paylaş