gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ramazan

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Hayır, bereket ve ilme; Kur'an okumaya ve öğrenmeye; sara hastalığından kurtulmaya,Ramazan ile ilgili rüyalar, daima hayra yorulur. Bolluk, bereket, sağlık anlamına gelir. Ramazan ile ilgili rüyalar, her zaman hayra yorulur. Zenginlik, bereket, sağlık demektir.

Ramazan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ramazan gifleri

Ramazan gifleri

ramazan gifleri
  2. ramazanın önemi...

ramazanın önemi...

Manevi derecesi çok yüksek ve kazancı pek büyük olan Ramazan ayına girmiş bulunuyoruz, hepimize mübarek olsun! Bu mübarek ayın geceleri de, gündüzleri de çok İyi değerlendirilmeli, elden geldiğince ibadete, hayır ve hasenata ağırlık verilmelidir. Çünkü, çok kârlı bir uhrevî kazanç mevsimidir. Sevgili peygamberimiz, Ramazanın önemi hakkında şöyle buyurmuştur: “Kim inanarak ve mükafatını...
  3. ramazanda diyet

ramazanda diyet

ramazanda diyet merhaba arkadaşlar, siteye bir kaç saat önce üye oldum. kısa bir tur attıktan sonra burayı gördüm. benim şu anda 2-3 kilo kadar fazlam var. normal iartlar altında 1-2 haftada verebileceğim bir fazlalık ama önümüz ramazan. ramazanda ben kilo alıyorum her ne hikmetse. bu sende daha geç iftar saati. dolaysııyla hem sahurda ye yat, hem iftarda ye yat olacak. bu yüzden ramazanda...
  4. Ramazan Tebriği

Ramazan Tebriği

ramazan tebriği Tüm Meleklerin Ramazan-ı Şerif'i Mübarek Olsun...
  5. Ramazan sohbeti

Ramazan sohbeti

selam millet ...erken açtım konuyu biliyorum ama ramazan öncesini de konuşmak istedim ... Ramazan boyunca bu topicten sohbet edelim istedim .. Mesela ne yemek yapacağız ,kime misafir olup ,kimi misafir edeceğiz v.s. herşeyi buradan paylaşalım istedim .. Ayrıca her gün bir konumuz olsun ve o konuyu konuşalım ,ramazanın feyzini alalım ,birbirimizi bilgilendirip ,tartışalım paylaşalım istedim .....

Sayfayı Paylaş