gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ramazan'a özel single çıkartıyor

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

kanto kıyafetleri OYUNCU YELİZ YEŞİLMEN, RAMAZAN AYINDAKİ GÖSTERİLERİ İÇİN ÖZEL BİR KANTO SİNGLE HAZIRLIYOR.
    Oyuncu Yeliz Yeşilmen, Ramazan ayındaki gösterileri için özel bir kanto single hazırlıyor. Ramazan ayında il il dolaşarak Kanto gösterileri yapacak olan Yeşilmen, “Ben, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyorum. Bugüne kadar Nurhan Damcıoğlu’ndan başka kanto yapan hiç olmadı. Bunu ilk olarak ben yapıyorum Nurhan Damcıoğlu, benim kesinlikle kanto yapmamı istemiyor. Ben de, Nurhan Damcıoğlu’nun inadına Kanto yapmaya devam edeceğim.” dedi.

Kanto müziklerini stüdyoda girerek kaydeden Yeliz Yeşilmen, “Bu gösterilerde zaman zaman Mülaim ile de birlikte skeçler yapıyoruz. Bu gösterilere bu renk katacak. Ayrıca halkımızı da gösterimizin içine alıp onlara da kanto yaptıracağız” dedi. “Kanto” gösterisinin dışında Ramazan Bayramın’ndan sonra bambaşka bir tarz ile yeni albüm yapacağını söyleyen Yeliz Yeşilmen, “Bu albümüm, piyasaya çıkacak ve çok tutulacağına inanıyorum. Bu albümüm ile birlikte Dişi Barış Manço olacağım” dedi.

gecce

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ramazan'a özel single çıkartıyor
    aman canım yaa başka kımse kalmamış bumuu çıkarıyoramazana özel.aptal sarışın demıyorlar boşuna.

Ramazan'a özel single çıkartıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. THY'den Ramazan'a özel uçuş fırsatı

THY'den Ramazan'a özel uçuş fırsatı

Türk Hava Yollarının (THY), Ramazan ayı süresince özel promosyon fırsatlarıyla uçuş fırsatı sunacağı bildirildi. THY Basın Müşavirliğinden yapılan yazılı açıklamada, THY yolcularının, 13 Eylül-11 Ekim 2007 tarihleri arasında, Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Ercan Havalimanı dahil tüm iç hat noktalarına vergiler dahil tek yön 79 YTL'den,...
  2. Ramazan'a ne kadar hazırız?

Ramazan'a ne kadar hazırız?

Recep, Şaban derken aylardır yolunu beklediğimiz aziz misafirimiz Ramazan ayı da evlerimize gelmek üzere. Önümüzdeki çarşambayı perşembeye bağlayan gece sahura kalkıyoruz. Şimdilerde evlerde tatlı bir telaşe var. Annelerimiz, ablalarımız, yengelerimiz yoğun bir şekilde Ramazan için hazırlık yapıyorlar. Hurmaların ve çayların en iyileri satın alınarak marketlerden gerekli ihtiyaçlar için...
  3. Bir Çocuğun Ramazan'a Bakışı

Bir Çocuğun Ramazan'a Bakışı

Ramazan ayı bayramı 2011 hikayeleri burada arkadaşlar. Minik bir çocuğun Ramazan ayı ve oruç tutmak hakkındaki düşüncelerini hiç merak ettiniz mi meleklerim. Birileri merak etmiş ve bunu içten ve komik bir hikaye olarak bize sunmuş. Ben okurken büyük keyif aldım. Yüzümden gülücük hiç eksik olmadı. Eminim sizler de okurken benimle aynı şeyleri hissedeceksiniz. ÇOCUĞUN GÖZÜNDEN RAMAZAN :::...
  4. Bebeğim dişmi çıkartıyor kızlar

Bebeğim dişmi çıkartıyor kızlar

bebeğimin diş çıkardığını nasıl anlarım bebeğimin diş çıkaracağını nasıl anlarım diş jelleri kullanmak zararlımıdır lütfen bilgilendirin
  5. İstanbul Esenler'de Ramazan'a Özel Çorba Çeşmeleri!

İstanbul Esenler'de Ramazan'a Özel Çorba Çeşmeleri!

esenler iftar çeşmesi esenler belediyesi çorba çeşmesi esenler çorba çeşmesi Sevgili melekler, Esenler Belediyesi’nin, Esenler’e yolu düşenler ve sabah erken saatlerde işe giden vatandaşlar için hizmete koyduğu çorba çeşmelerinin üçüncüsü Menderes Mahallesinde hizmete girdi. Ramazan ayı içerisinde Esenler’deki üç çorba çeşmesinden de iftar vaktinde çorba akacak. Her akşam 3 bin vatandaş...

Sayfayı Paylaş