gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ramazanda Bugün Ne Pişirsem menüleri tarifleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam hanımlar ramazan ayında bu gün ne pişirsem diye dertleniyoruz hep bende düşündüm ramazan öncesi sizler Ramazanda Bugün Ne Pişirsem diye bir konu açın menüleri ve tarifleri verin bizlerde takip eder bu gün ne pişirsem derdinden kurtuluruz.:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ramazanda Bugün Ne Pişirsem menüleri tarifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ramazan için özel iftar menüleri

Ramazan için özel iftar menüleri

iftar menüsü iftar menüleri ramazan menüleri iftarda ne yapabilirim ramazan yemek menüsü Ramazanda ne yapabilirim diye endişe etmeyin... 1 Salata: Manzana Çorba : Mercimek Çorbası Anayemekler: Patates Püresi ve Kuru köfte Arayemek: Mısırlı Pilav, Komposto Tatlı: Kolay İncir Tatlısı 2 Salata: Semiz Otu Salatası Çorba : İrmik Çorbası Anayemekler: Kabak Patates Çalkama Arayemek: Değişik...
  2. bugün ne pişirsem derdi

bugün ne pişirsem derdi

bugün ne pişirsem yazın ne pişirsem bugün facebook bu gün menü Annemin ve bizim evimizin birincil günlük derdini huzurlarınıza sunuyorum : Başka evlerde ve ev hanımlarında da oluyordur:) Belki şöyle bir konusunu açıp komik güzel ve tatlı yanlarını paylaşacağım sizinle. Sabah kahvaltılarımız güzel geçer. Bizim evin sultanında yani annemde saat 11 e doğru doğru mırın kırınlar başlar. Ah ben...
  3. İftara Ne Pişirsem

İftara Ne Pişirsem

İftarda tam olarak ne pişireyim arkadaşlarım aklım karıştı benim hep böyle oluyor ramazan ayında ne pişireceğim derdi ile bitiyorum. Öğlen başlıyorum yemek yapmaya ancak bitiyor iftara. Şimdi sizlerin tavsiyelerini alabilirmiyim. Misal İftara ne pişirsem başlığı altında 7 gün açsanız da ben de dertten kurtulsam ha olmaz mı ne diyorsunuz. Cemoşun konularını görmüştüm. Titan cemoş halledin...
  4. RAMAZAN ayında bugün ne pişirsem diyenlere yaptıklarım

RAMAZAN ayında bugün ne pişirsem diyenlere yaptıklarım

merhaba arkadaşlar bende bugün: zeytin yağlı barbunya mercimek çorbası kızartma türlüsü tavuk şnitzel sütlaç. 4 kişiyiz evde az az yapıyorum ki ertesi güne kalmasın yemekler, o yuzden her gün farklı tarifler yapma şansım oluyor...
  5. akşama ne pişirsem

akşama ne pişirsem

şu kadınların yemek derdi bitmiyor değilmi eminim benim gibi düşünen bir sürü kadın vardır öğleden itibaren sürekli aklımdaki soru akşama ne pişirsem..yemeğimin adını bir koysam bayağı bir yük kalkacak üstümden bazen aklıma hiç yemek ismi bile gelmiyor Benim gibi kararsız kişiler varsa burada birbirimize akşama ne pişirebileceğimiz konusunda öneri ve tavsiyelerde bulunabiliriz

Sayfayı Paylaş