gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ramazanda Çorba Çeşitleri de paylaşın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

KIzlar ramazan ayına özel iftar menüsü paylaşıyorsunuz takip ediyorum sizi ama bir de Ramazanda Çorba Çeşitleri de paylaşmanızı rica ediyorum malum iftar çorbasız olmaz :)

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
Ramazanda Çorba Çeşitleri de paylaşın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğiniz için mercimek çorba çeşitleri

bebeğiniz için mercimek çorba çeşitleri

bebek çorba çeşitleri mercimek çorbası çeşitleri çorba resimli bebekler için Mercimek Çorbası-1- İçindekiler 1 yemek kaşığı kırmızı mercimek 1 su bardağı su 1 çay kaşığı sıvı yağ Yapılışı Mercimek ayıklanır, yıkanır ve kaynamakta olan suya salınır....
  2. bebeğiniz sağlıklı beslenmesi için tarhana çorba çeşitleri

bebeğiniz sağlıklı beslenmesi için tarhana çorba çeşitleri

tarhana çeşitleri tarhana çorbası çeşitleri bebeklere çorbası çorba bebeklere nasıl yapılır Tarhana Çorbası-1- (360 Kal,3.5 gr. protein): (2 porsiyon) Yoğurt (150 cc) (bir buçuk çay bardağı) Buğday unu (2 yemek kaşığı) Değişik sebzeler 1 tatlı kaşığı zeytinyağı YAPILIŞI...
  3. Ramazanda Beslenme Önerileri de paylaşın

Ramazanda Beslenme Önerileri de paylaşın

Oruç ayı na da az kaldı kızlar :) Şimdiden hepinize hayırlı ramazanlar diliyor ve sizden Ramazanda Beslenme Önerileri paylaşmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşkler.
  4. Ramazan Avatarları da paylaşın lütfen!

Ramazan Avatarları da paylaşın lütfen!

Bu mübarek ramazan ayına özel msn ve facebook avatarlarımızı değişelim istedim ve sizden bunun için Ramazan Avatarları paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Çeşit Çeşit Ramazan Manileri Burada !

Çeşit Çeşit Ramazan Manileri Burada !

Ramazanda Manileri Ramazan Ayında Söylenen Maniler Sevgili melekler, eskiden ramazan ayı geldiğinde her mahallenin davulcusu sahur için davul çalarken maniler söylerdi. Şimdi ne yazık ki böyle bir uygulama yok, en azından büyük şehirler böyle. Çok güzel bir gelenek olan ramazan manileri artık sadece okumakla yetiniyoruz. İşte ramazan ayında söylenen maniler içinden sizler için...

Sayfayı Paylaş