gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ramazanda Kilo Vermek İsteyenlerin Paylaşım Alanı 2013

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ramazanda kilo vermek için ne yapılmalı ramazanda nasıl kilo verilir 2013 ramazanda kilo vermenin yolları

Sevgili melekler, zaten normalde sağlıklı beslenme konusunda yetersiz olan halkımız, ramazan ayı gelip de uzun saatler aç kalmanın ardından yemeğe oturunca haliyle kilo alıyor. Genelde düşülen bu hatayı, irademize biraz sahip çıkabilirsek kilo almama hatta kilo verme şeklinde düzeltebiliriz. İyi diyorsun da nasıl diyeceksiniz. :) İşin sırrı midenin doyma duygusunu beyne 15-20 dk sonra yolladığını düşünürsek, biraz sabırlı olmanın ve akıllıca beslenmenin kilo kontrolüne faydası olacağını düşünüyorum.

Ben şahsen bundan birkaç sene önce ramazan ayında 4 kg vermiş biri olarak, bunun gayet mümkün olduğunu düşünüyorum. Önemli olan, iftarla sahur arası yeterli su tüketimi, iftarda iftariyeliklerden ve pideden mümkün olduğunda kaçınma, mutlaka çorba ile başlama, çorbadan sonra sofradan kalkma ve 1 saat sonra hafif bir sebze yemeği tüketme gibi küçük ayrıntıları sayabiliriz.

Eğer siz de bu ramazan ayında kilo almamak hatta kilo vermek istiyorsanız, bu topikten yaptıklarınızı, uyguladığınız yöntemleri, neyi nasıl yediğinizi ve özel tariflerinizi paylaşın. Böylece manen doyacağımız bu ramazan ayını sağlıklı ve fit bir şekilde geçirelim :tik:

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  2. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    paylaşımın süper bende tam olarak bunu düşünüyodum:)yazdığın tüyo çok doğru titanımbende onu uygulayacam bakalım :hihi:

TİTAN bunu beğendi.
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    herkes kilo vercem diyo taki ilk gün oruç tutup akşam yemekleri görene kadar sonrası mağlum üstüne 5 kıloda hediye gelıyo hahaha

*LAVİNNYA*, TİTAN ve a.özlem bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sen öyle san :hıh:
    Gören de beni tombul zannedecek ama olsun varsın, kilo vermek isteyenleri gaza getirmeyi başarabilirsem ne mutlu bana, tombul desinler hahaha

5. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    özgüllllllllllllllllllllll:şşş:hadi ordan vericem ben kilo:hıh:

ÖzGüL ve TİTAN bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Arkandayım Lavim :clapping: Yalnız sahurda sigara böreği yememen gerekiyor hahaha

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ay tıtanım guya kılo verıcektım soylemesı ayıp mantı yaptım yanınada bezelyeli :): sımdı gıdıp corba yapıcam sehrıyelı corba ben annasıl verırm kı yaa asıtlı ıcecekler basta zaten

TİTAN bunu beğendi.
  8. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    titann ilk gün olur böle şeyler karıştırma:tik:hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  9. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Asitli, içecekleri unutacan mavii, soda iç onların yerine :deli:

10. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Karıştırmayım di mi hahaha

11. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ay sodamı mıdem agrır benım :( ay az yıycem hatta corba kafi bana ıkı kasıkta mantı aldımmı ıkı yudumda cola oh bıttı ıste.:D:D ekmek yemem

TİTAN ve *LAVİNNYA* bunu beğendi.
  12. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    daha ne olsunhahaha

13. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    daha bu akşamdan 1 kilo ellerinizden öper hanımlar hahaha

*LAVİNNYA* ve TİTAN bunu beğendi.
  14. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Mantıyla başladık bakalım, ilk günmüş hadi Bismillah hahaha

ÖzGüL bunu beğendi.
  15. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

:utan: lavınyam bu gun ılk gun canım zaten ben pat dıye sısıyom cok yıyemem sonrada dıp dıs dıp dıs dans edıcemkı erısın baska caresı yok gıbı :D:D dun gecede dans la uyudum sahurdaa

TİTAN ve *LAVİNNYA* bunu beğendi.
Ramazanda Kilo Vermek İsteyenlerin Paylaşım Alanı 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kİlo Vermek İsteyen Bayanlarin Dİolaglari

Kİlo Vermek İsteyen Bayanlarin Dİolaglari

Pazartesi başlıyorum kızım rejime -bugun pazar ii düşün istersen -biliyoruz heralde ben haftaya pazartesiden bahsediyorum -Kasma istersen sen şişkoda güzelsin -yalancı yemin etsene... -ii be tamam -Sabah 1 dilim kepek ekmeği ve kibrit kutusu kadar peynir yedim -ben sadece içine limon sıkılmış sıcak su içtim -saatte öğlen oldu acıktım gibi -Hayrola kimi arıyorsun -ya bizim köşedeki pideciden...
  2. Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hamile kalmak isteyenler hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı folbiol kullanımı hayıt otu tohumu kalma folbiol ne için kullanılır selammmm meleklerrrrrrrr......... ben 11 aylık evliyim ve hamiş kalmak istiyorum artık geçen ay korunmayı bıraktık en son regl tarihim 9 eylüldü yani geçen ay olmadı:doh: bakalım buay neler olcak heyecanla bekliyorum.. benim gibi hamile kalmak isteyen...
  3. Kiloların paylaşımı

Kiloların paylaşımı

Annedeki kilo artışı hamilelik süresince anne ve bebek arasında ayrı bir şekilde paylaşılır. Annede yağ , hamileliğin erken dönemlerinde depolanır ve gebeliğin ortalarında besin depolanması en yüksek seviyeye ulaşır. Bu erken depolanma işleminin hamileliğin son 10 haftasında hızla büyüyecek olan bebek için gerekli olabilecek enerjiyi sağlamak için yapıldığı düşünülmektedir.Hamileliğin son...
  4. hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı..

hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı..

bende hamileligi doyunca yaşayıp,bebegimi kucagıma almak istyrm.onu koklamak,uyudugunda onu seyretmek.onun sesiyle uyanmak istyrm.rabbim en kısa zamanda verir inş.tüm isteyenlere ve bana saglıklı eli ayagı düzgün hayırlı bir evlat.bunun için çok çalişmamız gerek bayanlar.neler yaptıgımızı,yapacaklarımızı paylaşalım.bizimde bebişlerimiz olsun.hatta bayanlar yeter artık korunalım :)falan...
  5. Kilo Vermek İsteyen Meleklerimize Kilo Vermenin 3 Altın Kuralı....

Kilo Vermek İsteyen Meleklerimize Kilo Vermenin 3 Altın Kuralı....

Kilo Vermek İçin 3 Altın Kural Fazla Kilolarınızdan 3 Kuralla Kurtulun Prof. Dr. Canan Karatay; kilo vermenin üç altın kuralını açıkladı! Karatay’a göre bu basit ama etkili yöntemlerle fazla kilolardan kurtulmak ve her zaman formda kalmak mümkün! Hadi bakalım melekler kilolarınızı verin fit ve incecik görünün... Birinci Kural: Yürümek Yürümek; tüm vücut kaslarını çalıştırır, yağ...

Sayfayı Paylaş