gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ramazanda kolay zayıflamanın yolu nedir ayrıca ben çilek tipi vücuda sahibim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ramazanda kolay zayıflamanın yolu nedir ayrıca ben çilek tipi vücuda sahibim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    bol bol nature yogurt ye iftarda sahurda ve tabi ramazandan sonrada devam et yogurt özelikle bel bölgesindeki yaglari yakmaya yardimci...

ramazanda kolay zayıflamanın yolu nedir ayrıca ben çilek tipi vücuda sahibim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay zayıflamanın yolları

Kolay zayıflamanın yolları

Bir an önce forma girmek istiyorsanız, vereceğimiz küçük tüyoları dikkatlice okuyun çünkü bu sayede istediğiniz gibi formda bir vücuda sahip olabilirsiniz. Canlanın. Günlük işlerinizi yaparken hareketli olun ve gideceğiniz yerlere mümkün olduğu kadar yürüyerek gidin. Örneğin kuru temizlemeciye giderken canlı ve hızlı bir tempoyla 30 dakika yürüdüğünüz zaman yaklaşık 120 kalori...
  2. Kolay Zayıflamanın Yolu

Kolay Zayıflamanın Yolu

böyle zayıfladım zayıflamamın yolları çocuklar için zayıflama yolları kolay zayiflamanin yollari 16 yaş zayıflama Merhaba zayıflamak isteyen melekler, Ben 16 yaşındayım ,fakat 14-15 yaş arasında fazla kilolarımdan çok şikayetçiyidm.70 kilo vardım.Sonra bir hırsla artık dayanamadım rejime girdim.Ama bu rejimi kendi kafama göre yaptım,hiçbir doktora ve ya diyetisyene başvurmadım.3-4 ay sonra 70...
  3. Sıkı Bİr Vücuda Sahip Olmanın Yolları

Sıkı Bİr Vücuda Sahip Olmanın Yolları

disiplinli olmanın yolları Sıkı bir vücuda sahip olursak kilomuzda olduğundan daha az görünür...Bu yüzden hepimiz sıkı bir vücuda sahip olmayı isteriz. 10 basit ve pratik yöntemle bunu başarmak çok kolay :tik: Bu 10 pratik kuralı günlük hayatımızda uygulayarak hafiflemiş ve enerjik bir şekilde yazı karşılayabiliriz. 1. Vücudunuzu Şaşırtın Hep aynı egzersizleri rutin bir şekilde...
  4. Kolay Zayıflamanın 33 Yolu

Kolay Zayıflamanın 33 Yolu

Kolay Zayıflamanın 33 Yolu nedir, nasıl kilo verilir, kilo verdiren diyetler nelerdir diye merak edenler için bilgiler Yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde biz bayanların hayali incecik bir vücuda kavuşmaktır...Ama kimi zaman bu hayale kavuşmak sorun olabiliyor...Yapılan diyetlerle birtürlü kilo veremiyorsanız birde bu yolları deneyin bayanlar :tik: 1-Tamamen unutun Sık...
  5. Benimle birlikte zayıflamaya ne dersiniz ?

Benimle birlikte zayıflamaya ne dersiniz ?

Arkadaşlar 1 aylık bir zaman diliminde çok sıkı bir diyet programıyla normal bir kiloya inmek ve daha sonrasında kalan kilolarımı diyetisyenler yardımıyla yavaş yavaş vererek sağlıklı beslenmeye vücudumu alıştırmak istiyorum. Bu yolda benimle birlikte yürümek isteyen var mıdır acaba içinizde.. bu 4 haftalık süreçte .. ilk 7 gün __ isveç diyeti ikinci 7 gün __ karpuz diyeti üçüncü 7 gün...

Sayfayı Paylaş